2737
2734
عنوان

دلم واسه خانومه سوخت

| مشاهده متن کامل بحث + 1222 بازدید | 96 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی کمن تو جامعه.   مخصوصا جامعه ما خیلی عقب مونده واقن مردم هنوز خیلیاشون فرهنگ آداب معاشرتو ...

اصن دور از جون یه تعداد اندک بقیه عین گاو رفتار میکنن تو مترو . فرهنگ ایرانیا صفره به نظرم . ادعای تمدنم چند هزار ساله ام داریم . ولی در اصل ما چند هزار سال پیش متمدن بودیم  الان هیچی

و خدایی که به شدت کافیست ... 
اصن دور از جون یه تعداد اندک بقیه عین گاو رفتار میکنن تو مترو . فرهنگ ایرانیا صفره به نظرم . ادعای ت ...

یبار تو مترو خیلی شلوغ بود دوتا خانوم وایساده بودن پشت من یکیشون ب اینیکی میگف این واگن ک اومد هولشون بده برن کنار بریم تو 😂

😍خدا جونم شکرت بخاطر همه چیز😍

😦هبیییی یه جوریم شد یه حس بدی بهم دس داد 

یاران شِتاب کنید…...گویند قافِله­ای در راه اَست که گُنهکاران را در آن راهی نیست، آری گُنهکاران را راهی نیست ،اما پَشیمانان را میپَذیرند!!!!!🌹
2738
یعنی لباساش بوی آش می داد چقد حس بویایی همتون قوی بوده

اره .همون ..منتوخونه اش باربزارن متوجه نمیشم ..

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
والا صافکاری نقاشی میکنن وایمیسدن گوشه خیابون چ کارا ک نمیکنن ولی یکی ک برا حفظ آبروش داره زحمت میکش ...

اتفاقا همونا واسه خالی کردن عقدشون ی همچین حرکاتی میکنن خاک بر سرشون 

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚

یاده جریانی افتادم. هفته پیش رفتم خرید توی فروشگاهی. زن ووشوهره سن داری بیرون از فروشگاه سره کارت و پول دعواشون شده بود. شوهره کارت رو پرت کرد گفت هرچقد دوس داری خرج کن فقط گم شو نبینمت و..... تیپشونم ساده ی ساده و کم بًضاعت

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2706