2737
2739
عنوان

دلم واسه خانومه سوخت

| مشاهده متن کامل بحث + 1222 بازدید | 96 پست
دقیقا مهم همین گفتنشه تازه میگی ارتباط نزدیکم نداری به نظرت چطوری بهش بگی ؟😐 

گفتنش خیلی سخته ولی آخر سر یکی از دوستاش بهش گفته بود انگار . حالا چجوریشو نمیدونم

و خدایی که به شدت کافیست ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارتباط نزدیک داریم همو.زیاد میبینیم بعضی وقتا اجبارا پیشش میشینم بوی عرقش میره رو اعصابم نمیدونم چیک ...

بهش بگو مشکل غدد داری ؟گفت چرا ؟بگو بوی بخصوصی میدی چندباره خواستم بگم یه همچین جوری بگو 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2728
ارتباط نزدیک داریم همو.زیاد میبینیم بعضی وقتا اجبارا پیشش میشینم بوی عرقش میره رو اعصابم نمیدونم چیک ...

خودش دیگه دوزاریش میوفته اگه به بهداشتش نمیرسه هواسسو جم میکنه اگرم مشکل خاصی داره دکتر میره دارو میده بهش 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
برخی هم بوی قرمه سبزی میدن حتما تو کار قرمه سبزین ؟خب کار ادم هر چی باشه باشه دلیل نمیشه که لباساشو ...

عزیزم من یکی از دوستام توی رستوران کار میکرد.اتفاقا بشدت با نظافت و مرتب و خوش بو بود همیشه،اما از سرکار که برمیگشت با اینکه تموم لباساشو عوض میکرد اما بوی غذا میداد.بوی غذا و سبزی اینا انگار خورد پوست و مو میره اصلا.وقتی از کار برمیگرده تا برسه خونه که نمیتونه بره حمام.این بنده خداهم حتما از سرکار داشته برمیگشته خونه