2733
2734

سلام؛

امشب هم همچون چند مورد دیگر در طول این سال ها، شاهد بودم که پیر مرد کهنسالی در یکی از ایستگاه های مترو از مأمور حراست درخواست راهنماییِ محل سرویس های بهداشتی را داشت. امّا باز به مانند دفعه های قبل او را به بیرون از ایستگاه و پارک و سالن غذاخوری و ... ارجاع دادند. شاید همین پیرمرد تا رسیدن به سرویس بهداشتی ... .

ممکنه برای شما به عنوان یک پدر و مادر، یک خانم باردار، یک بیمار، یک فرد کهنسال و ... هم پیش اومده باشه که در ایستگاه مترو، نیاز به سرویس بهداشتی پیدا کنید امّا جایی برای رفع مشکلتون نداشته باشید.

این همه مقدمه چینی کردم که بگم در ایستگاه های مترو غیر ممکنه سرویس بهداشتی برای کارکنانش وجود نداشته باشه. امّا حرفم چیز دیگری هست. اگر امکان پذیر باشه که سرویس های بهداشتی در ایستگاه های مترو دایر بشه و براش ورودی تعیین بشه مثلاً 5.000 تومان که با موجودی کارت مترو هم بشه پرداخت کرد، چقدر خوب میشد.

گاهی وقتا با یک کار کوچیک مشکل خیلی ها حل میشه.

حالا این ایستگاه مترو بود. در معابر عمومی هم نیاز به سرویس های بیشتر و لو با هزینه هستیم.

نظر شما چیه؟

من موافقم‌ولی با هزینه ۵۰۰تومن

از همون کارت مترو کم بشه

دخترخانومای مجرد...شما رو به هر کی قبول دارین قسم  زیر 22 سال ازدواج نکنین  .... منظورم این نیس که اونایی که زیر 22 ازدواج کردن بدبختند...من خودم 18 سالم بود و سال اول دانشگاه بودم که ازدواج کردم و خیلی هم خدا رو شاکرم و   ولی زیر 22 ریسک داره....چون تو به عنوان یه زن تا 22 سالگی نود درصد افکارت و عقایدت ثبات پیدا میکنه و خیلی از تفریح ها و شیطنت های دخترونه مال زیر22 هست و از طرفی یه زن هرچی کوچیکتر باشه آسیبپذیر تره و بیشتر میتونه مورد ظلم واقع بشه ولی بالای 22 سال بالاخره یه رشته دانشگاهی خوندی و در صورت نیاز احتمال شاغل شدنت بیشتره و اگه خدایی نکرده ازدواجت اشتباه باشه میتونی شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی  و کمتر به حمایت خانوادت نیاز داری یا حداقل کمتر از یه دختر 17 ساله اسیب ببینی.... تو رو خدا اگه مجبور نشدین زود ازدواج نکنین ...منم 18 سالم بود فک میکردم هرچی زودتر ازدواج کنی بهتره الان که 2۶سالم شده و ادمای اطرافمو میبینم بین اونایی که ازدواجشون اشتباه بوده اون دسته که زود ازدواج کردن بیشتر ضربه خوردن...احتیاط شرط عقله...به خصوص توی این زمونه که از هر ده تا مرد یکی دوتاشون واقعا مرد زندگی اند...زندگی تون رو بر اساس استثنا ها قرار ندین که مثلا فلانی خوشبخته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واقعا غیر حرفه ایی عمل کردن که سرویس تو هیچ ایستگاهی وجود نداره 

جز ایستگاهای مرکزی

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚
2740

وااای خیلی موافقم. من خودم یکبار نیاز شدییید پیدا کرده بودم و مامور مترو متوجه بدی حالم شد و منو راهنمایی کرد از سرویس پرسنل استفاده کنم

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...
باور کنید بعضی وقتا،مجبور میشی هر چقدر بگن بدید ولی مشکل حل بشه.

آره قبول دارم دیروز تو یه پاساژی دو ساعت دنبال دستشویی میگشتم😂وقتی پیدا کردم از خوشحالی نمیدونستم چکار کنم 😄