2733
2739

زیبا بود اولاشو خوندم گفتم برو بابا رمانه حالا واسه سرگرمی میخونم,,,ولی از آخراش حسم بهم گفت ک زندگی خودته,,,,برات آرزویه آرامش و خوشبختی میکنمعزیزم انش الله ک زندکیت بهار بشه

لطفا قبل از هر پاسخی ب این فکر کنید ک آدمها با سلایق و عقاید و نظرات متفاوتی هستند ,یاد بگیریم ک بهم احترام بزاریم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چ دانشگاه راحت بودید تو دانشگاه به هم دست میزدید؟ ؟؟؟😯😯😯والا دانشگاه های ما باید از صدف فرسخی پسر ...

آره خب دانشگاهمون توو شهرستان بود خیلی گیر نمیدادن 

از تو بیش از همه دنیا .....از خودم بیش از تو.....خسته م 😢
وای عزیزم انگار زندگی منو تعریف کردی همراه داستانت چقدر گریه کردم  خیلی بده ادم شوهر اینجوری د ...

من بابت دخترم خداروشکر میکنم هزاران بار ...ولی اگه عقل الانم و داشتم تا از شوهرم مطمعن نمیشدم از همه لحاظ ....هرگز فکر بچه و نمیکردم ...

2731
زیبا بود اولاشو خوندم گفتم برو بابا رمانه حالا واسه سرگرمی میخونم,,,ولی از آخراش حسم بهم گفت ک زندگی ...

ممنون عزیزم ...ک زمان گذاشتی و خوندی و نطر دادی 

نمی دونم چی بگم.چقدر ناراحتم.عزیزم دستتو بزن رو زانوت بلند شو از علی طلاق بگیر لطفا .به نظرت نیلا میتونه تو شرایط خانواده ایی که پدرش خیانت کاره و مادرش ناراحت و دلزده خوب بزرگ بشه.چند سال دیگه میفهمی چقد درحق خودت ظلم کردی که جدا نشدی من بخاطر نیلا میگم جدا شو.حتی اگر خانودت حمایت نمی کنن خودت واسه خودت یه پولی دستو پا کن بزن از اون خونه بیرون فقط بی گدار به اب نزن

2738

عزیزم داستان زندگیتو خوندم یاد خاطرات خودم افتادم امان از دست پدر مادرایی که نمیذارن دو تا علشق بهم برسن البته من با اونایی که انتخابشون منطقی نیس کاری ندارم اما وقتی ادم برا فراموش کردن عشق اولش میره دنبال عشقای بعدی خیلی کم پیش میاد که خوشبخت بشه بهرحال امیدوارم که شوهرت سرعقل بیاد و بچسبه به زندگیش  واقعا عالی نوشته بودی خسته نباشی

کاش نی نی سایت گزینه بلاک داشت تا بعضی کاربرا رو مسدود کنی که نه کامنتاشو ببینی نه تاپیکاشو مرسی اه🤫🤫🤫🤫
عزیزم داستان زندگیتو خوندم یاد خاطرات خودم افتادم امان از دست پدر مادرایی که نمیذارن دو تا علشق بهم ...

ممنون عزیزم واقعا هم زندگی منو خراب کردن هم زندگی پسرشونو ...اون طفلی هم هنوز ازدواج نکرده 

نمی دونم چی بگم.چقدر ناراحتم.عزیزم دستتو بزن رو زانوت بلند شو از علی طلاق بگیر لطفا .به نظرت نیلا می ...

خیلی خیلی دوس داشتم ک جدا بشم و با دخترم زندگی کنم چون قبلا هم تونستم تنهایی کارها و انجام بدم ولی هر بار ب در بسته خوردم ...چون نخواستم گزافه گویی کنم توو داستان جزئیاتو نیاوردم ...

اشتباه نکن بعد بچه بدترم میشه.الان که تنهایی اوضاعش اینه

اره عزیزم فعلا که تصمیم ندارم بچه دار شم تا ببینم چی میشه اوضاع خانواده شوهر من خیلی خرابتره

خیلی حسوده چش تنگن بخاطر یه دونه پسره 

عزیزززززززم باران جانم شوهر منم یک بیمار روانی هست  میخواستم ازت راهنمایی بگیرم پیش روانپزشک ...

عززيزم اگه بيمار رواني هست ك زندگي نداره ك ازش بيفته!!

اين تشخيص شما هست ك بيمار هست شايد نباشه وگرنه ك نميتونه زندگي اجتماعي داشته باشه 

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
سلام عزیزم .ممنون ک وقت گذاشتی و زندگیمو خوندی ...من از وقتی ک عقد کردم تمام فکر و ذکرم علی بود و بخ ...

خودت ميگي بيمار هست

افسردگي چيز كمي نيست

اگه محيط خونه خوب نباشه و روابطتتون پايدار نباشه داغونترش ميكنه

شما بنظر مياد از اون قوي تر و محكم تر هستي پس بهتر هست با حرف جدايي اطمينان خاطر رو ازش نگيري

تا زندگي و رابطتتون ب سمت بهبود و پايداري بره بخاطر اينده دخترتون

خود شما از مساعد نبودن شرايط بين والدينتون اسيب ديدين پس اين شرايط رو برا دخترت ايجاد نكن

اينكه تو ذهنت باشه با هم ديگه هم خونه ايد تا همسر خيلي فرق داره

شادي و اشتياقي بين تون نيست و دخترتون ك بزرگ بشه اينو حس ميكنه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
ممنون عزیزم .تا قبل لز زایمانم جزءجزء خاطراتم و یادم بود ولی نمیدونم چرا بعد زایمانم حافظه م خیلی ضع ...

خاهر منم همينطور شد! اون سزارين كرد و من بهش ميگم بخاطر داروي بيهوشي بوده😃

2706