2733
2734

دختر ده ماهم مرتب بینیشو میخوارونه.شبا حالت خرو پف داره انگار که خلط تو گلوش باشه.یکی دو بار تاحالا تب کرده و مریض شده که با چرک خشک کن خوب شده.اطرافیان میگن تل شده ببر پیش تل گیر.ولی من اطلاعی ندارم و خیلی میترسم؟کسی تجربه ای نداره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خوبه ولی باید طرف تخصص وبهداشت کافی رو داشته باشه و رعایت کنه

من یه دکتر طب اسلامی بهم گفت میتوتی ببری تل گیری یا اینکه خودت بازی بازی گلوشو ماساژ نرم بده و اگه آبی چیزی پرید تو گلوش محکم چند بار بزن پشتش...درواقع ازموقعیت حسن استفاده کن☺

وقتی مادر یه بچه باشی فقط مادری....ولی وقتی مادر دوتابچه باشی هم مادری، هم داور😍
خوبه ولی باید طرف تخصص وبهداشت کافی رو داشته باشه و رعایت کنه من یه دکتر طب اسلامی بهم گفت میتوتی ب ...

تل چيست؟؟

تيكره باردارى نيست واسه كنكورمه ميشه واسه خانم دكتر شدنم يه صلوات بفرستين؟؟☺️☺️
تل چیه عزیزم؟

تا جایی که من میدونم وقتی بچه چیزی میخوره میره تو نای گیر میکنه این باعث میشه بچه مریض بشه و به شدت تب کنه.افرادی که متخصص تُل گیری هستن با فوت کردن و ... این اشیا رو از بینی کودک درمیارن یا میفرستن داخل معده.اونوقت بچه خوب میشه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
اها مرسی عزیزم خیلی لطف کردی جواب دادی

خواهش میکنم عزیزم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2706