2733
2739
خب عزیزم اولا که ان تی برا هفته ۱۴ همین حدود باید باشه بعدم وقتی سل فری اوکی بوده اصلا نگران نباش دی ...

اره خودمم فکر میکنم دیر بوده.والا دکتر گفت اونموقع جنین ۱۲ هفته ست بهترین وقته ولی ب حساب پریود ۱۴بودم.انشاالله ک همینطوره و چیزی نیس.پسره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها من امروز جواب سلفری مو گرفتم خدارو صد هزار مرتبه شکر نی نی سالم جنسیتشم مشخص شد دختر خدا کنه دیگه مشکل جدیدی پیش نیاد به امید بارداری موفق برا همه ی نی نی سایتی ها

2728
سلام من فاینال ریسکم 423 بود امروز آزمایش سل فری دادم بهم گفتن می فرستن تهران ازمایشگاه دنا چند ...

سلام ، به عدد ریسک اصلا توجه نکن ، نگران نباش انشالا که همه چیز خوبه ، این اعداد و ارقام اصلا قابل اعتماد و استناد نیست ، خیالت راحت باشه . 

سلام من فاینال ریسکم 423 بود امروز آزمایش سل فری دادم بهم گفتن می فرستن تهران ازمایشگاه دنا چند ...

ده روز به بعد منتظر باش 

خدا میدونه من تمام چهارده روز چقدر گریه کردم از بس دیونه بودم 

تو هم دیونه ای که داری گریه میکنی بابا از حاملگی لذت ببر خوش باش و به این فکر کن که سیسمونی چه رنگی و چه مدلی بخری چون جنسیت هم مشخص میشه تو این تاپیک همه جواب آزمایشات شون خوب بود منم که خودم صاحب تاپیکم دخترم الان کنارم خوابیده 

ده روز به بعد منتظر باش  خدا میدونه من تمام چهارده روز چقدر گریه کردم از بس دیونه بودم  ...

ممنون عزیزم

از کجا بفهمیم تیغه بینی در سونو دیده شده

دکترم که اصلا هیچی نگفت

انگاری توی برگه سونو هم چیزی ننوشته

2738
ممنون عزیزم از کجا بفهمیم تیغه بینی در سونو دیده شده دکترم که اصلا هیچی نگفت انگاری توی برگه سونو ...

من نه تو سونو آنومالی و نه آن تی و هیچ کدوم از سونوهای که بعدا دادم حرفی از تیغه ی بینی نزد خودمم که میپرسیدم میگفت مهم نیست

سلام . منم يك هفته اس آزمايش سل فري دادم و چشم به راه جوابم . امروزم زنگ زدم آزمايشگاه گفت حدود 14 روز طول ميكشه . يكي دوروز اول خيلي استرس داشتم و گريه كردم اما الان آروم ترم و فقط تو دلم دلشوره دارم و ثانيه شماري ميكنم زودتر بهم زنگ بزنن . ريسك من 1 به 419 بود . اميدوارم جواب تمام سل فري هاي كل ني ني هاي دنيا منفي باشه . چشم انتظاري خيلي بده   

خدايا من باور دارم كه ثمره ي عشق من و همسرم را سالم در آغوشم قرار ميدهي . آمين  
2706