2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم دادن بعد یک هفته خودشون زنگ زدن جواب و گفتن 

عه ۱ هفته؟کاش به منم زود زنگ بزنن

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
اره خودشون گفتنه بودن 10روز تا دوهفنه اما سر یک هفته زنگ زدن اول جنسیت و گفتن بعد جواب و 

وای گفتن مثلا جوابش خوبه؟😢😢

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738
چ ازمایشیه؟

وقتی یکی از فاکتورای غربالگری ریسکش بالا باشه..این آزمایش واجب میشه واسه بررسی های بیشتر

منم دارم.....دگوریا اشکمو دراوردن تا جوابش اومد...بهترین ازمایشگاه ارژانتین بچه ها اونجا برین مستقیم میره انگلستان ولی نیلو نمیفرسته تو ازمایشگاه خودشون تحت لیسانس انگلستان انجام میدن...طبق روش اونا

وقتی یکی از فاکتورای غربالگری ریسکش بالا باشه..این آزمایش واجب میشه واسه بررسی های بیشتر

اها مرسی عزیزم

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  
2706