2737
2739
عنوان

مراقبت هاي بعد از ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 11791 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه ماهه زایمان کردم هنوزم نمیزارن چیزای ترش بخورم 😢

وااا چرا؟!

چه اثری به چی داره؟

مادر شدن یعنی زندگیت بسوی یه هدف خاص میره،اونوقته که ثانیه ثانیه زندگیتو به وقت مادری تنظیم میکنی.
2728
در خانوواده ما بعد از عروسي و زايمان  دواي آرد روغن براي عروس درست ميكنن

عروس عمه ام  از شهرستان جهرم از  استان فارسه .

اونم همین و درست کرده بودن واسه ما هم اوردن

خوشمزه بود.

زندگی آرام است،مثل آرامش یک خواب بلند،زندگی,شیرین است، مثل شیرینی یک روز قشنگ,زندگی رویایی ست، مثل رویای ِیکی کودک ناز,زندگی زیبایی ست، مثل زیبایی یک غنچه ی باز,زندگی تک تک این ساعت هاست،زندگی راز دل مادر من، زندگی پینه دست پدر است
دواهاي سنتي كه درست ميكند . البته اگر دستورشو هم بديد عالي ميشه . دواي آرد و روغن چون اكثرا بلدن دست ...

اینقدر بدم میاد از طعمش برا  جاریم  بعد زایمان درست کردن از بوش  حالم  بهم  خورد 

گل پسرم رادین❤️🌷
2740
دواهاي سنتي كه درست ميكند . البته اگر دستورشو هم بديد عالي ميشه . دواي آرد و روغن چون اكثرا بلدن دست ...

من بعد زایمانم خونریزیم شدید بود بندم نمیودم حتی با دارو و آمپول بعد مامانم روغن زرد حیوانی رو گذاشت داغ شد با عسل طبیعی مخلوط کرد و گفت همونجوری گرمشو بخور منم خوردم روز بعدشم دوباره خوردم خونریزیم بند اومد ولی خیلی بد مزه بود تا دوروز حالم بد بود چون روغن بود انگاری کله پاچه خورده بودم گرفته بودتم

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من
من که اروپایی ازدواجیدم هیچ رسم و رسومی نداشتیم 

ماهم...اصلااا هیچ رسمی نداشتیم.عقد مفصل..عروسی ساده.نه حنابندون نه پاتختی..بعدزایمان هم مامانم دوهفته موند پیشم..همین

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
میگن سردردمیگیری!! آخه چه ربطی داره😕

نه بابا هیچ ربطی نداره،پایه و اساس علمی نداره

مادر شدن یعنی زندگیت بسوی یه هدف خاص میره،اونوقته که ثانیه ثانیه زندگیتو به وقت مادری تنظیم میکنی.