2733
2739
خیلی جدی بهش بگو اگر به این رفتارش ادامه بده ازش جدا میشی. زن گرفته نه زندونی

اخه خانوادم پشتم نیستن خیلی دلم خونه ازخانوادم عقیدشون اینه درست میشم اما خیلی دارم اذیت میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم باشگاه میگه دوقدم راهو خونمون نمیری میگی باشگاه؟؟؟؟ میگم میخوام برم خونمون میگه نه نمیذازم میگ ...

خب وقتی دلیلش اینه چون من میگم!! یعنی زیادی بهش رو دادی یعنی یه برخورد درست و حسابی لازم داره! یعنی از اول هر چیزی گفته گوش دادی و الانم کاملا خودشو محق میدونه که واسه تو تصمیم بگیره

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
اخه خانوادم پشتم نیستن خیلی دلم خونه ازخانوادم عقیدشون اینه درست میشم اما خیلی دارم اذیت میشم

دلیلی نداره پای خانوادت رو وسط بکشی. شما خیلی جدی با شوهرت صحبت کن و رو حرفت وایستا. این جور مردها درست بشو نیستن تازه روز به روز بدترم میشن

2731

عزیزم فکرمیکنم همونی باشی که میخواستی طلاهاتو واسه شوهرت بفروشی که درس بخونه در صورتی که همون شوهر نه تنها درس خوندن بلکه خیلی چیزای دیگه هم ازت گرفته و اینجوری افسردت کرده!! پس علت رفتارهاش مشخص شد!

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
خب وقتی دلیلش اینه چون من میگم!! یعنی زیادی بهش رو دادی یعنی یه برخورد درست و حسابی لازم داره! یعنی ...

نه بخدا خودش خیلی پروئه تازه دوستام میگن توبه شوهرت رو ندادی وضعم اینه 

2740

قدیمی ها درست گفتن به مرد زن طلاق داده زن ندید خب معلومه یک زن تا کارد به استخوانش نرسه زندگیش رو ول نمیکنه پس تو جدا شدن دیگه به آخر خط رسیده.الان هم کاری از دستت برنمیاد چون زود هم ازدواج کردی بی تجربه و بی سیاست هم هستی.

از کارهام دیدن کنیدdonyaienoghteha@