2733
2734
خیلی جدی بهش بگو اگر به این رفتارش ادامه بده ازش جدا میشی. زن گرفته نه زندونی

اخه خانوادم پشتم نیستن خیلی دلم خونه ازخانوادم عقیدشون اینه درست میشم اما خیلی دارم اذیت میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگم باشگاه میگه دوقدم راهو خونمون نمیری میگی باشگاه؟؟؟؟ میگم میخوام برم خونمون میگه نه نمیذازم میگ ...

خب وقتی دلیلش اینه چون من میگم!! یعنی زیادی بهش رو دادی یعنی یه برخورد درست و حسابی لازم داره! یعنی از اول هر چیزی گفته گوش دادی و الانم کاملا خودشو محق میدونه که واسه تو تصمیم بگیره

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
اخه خانوادم پشتم نیستن خیلی دلم خونه ازخانوادم عقیدشون اینه درست میشم اما خیلی دارم اذیت میشم

دلیلی نداره پای خانوادت رو وسط بکشی. شما خیلی جدی با شوهرت صحبت کن و رو حرفت وایستا. این جور مردها درست بشو نیستن تازه روز به روز بدترم میشن

عزیزم فکرمیکنم همونی باشی که میخواستی طلاهاتو واسه شوهرت بفروشی که درس بخونه در صورتی که همون شوهر نه تنها درس خوندن بلکه خیلی چیزای دیگه هم ازت گرفته و اینجوری افسردت کرده!! پس علت رفتارهاش مشخص شد!

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
خب وقتی دلیلش اینه چون من میگم!! یعنی زیادی بهش رو دادی یعنی یه برخورد درست و حسابی لازم داره! یعنی ...

نه بخدا خودش خیلی پروئه تازه دوستام میگن توبه شوهرت رو ندادی وضعم اینه 

قدیمی ها درست گفتن به مرد زن طلاق داده زن ندید خب معلومه یک زن تا کارد به استخوانش نرسه زندگیش رو ول نمیکنه پس تو جدا شدن دیگه به آخر خط رسیده.الان هم کاری از دستت برنمیاد چون زود هم ازدواج کردی بی تجربه و بی سیاست هم هستی.

از کارهام دیدن کنیدdonyaienoghteha@