2733
2739
عنوان

بی بی چک +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 17267 بازدید | 124 پست
اینقدر به کاذب بودن فک نکن ایشالا که درسته . آره حتما خبرشو بهم بده گلمر. راستی هیچ علائمی نداری؟

راستش کلا از علائمم شک کردم

و الا اقدام نداشتم   

اولین علامت هر ماه معمولا خیلی احساس سرما میکنم که این ماه برعکس اصصصلا احساس سرما نداشتم اتفاقا همش گرمم میشه و فقط یه لحظه شاید احساس سرما کنم اونم کم

دوم اینکه معمولا از بعد از تخمک گذاری درد پری دارم تا سه روز مونده به پری و بعد هم پری میشم

این ماه فقط دو روز بعد از تخمک گذاری درد داشتم و تا سه چهار روز هم میگرفت و ول میکرد 

که البته الان که میگم احتمالا کاذبه چون الان هیچ دردی ندارم در صورتی که تو بارداری اولش درد پریودی خفیف پیش میاد ولی من ندارم لااقل الان که سه روز مونده به پری باید درد شروع میشد

سوم اینکه معمولا شبا شام نمیخوردم که الان چند روز شده شب احساس ضعف زیادی دارم و حتما باید شام بخورم

چهارم هم یه مقدار سینه هام گهگداری تیر میکشید و یه کوچولو بزرگ شده

و ترشحاتم که معمولا بعد از تخمک گذاری قطع میشه و این ماه قطع نشده

که دیگه نمیدونم این علائم نشونه چی هست

شاید این علائم از تغییرات هورمونی هم باشه

نمیشه گفت از بارداری هست

فقط شک کردم

من بچه دارم

دوتاشون کوچیکن هنوز

ولی خب الان که تو فکرش رفتم بدم نمیاد مثبت باشه

فقط استرس دارم که زود بفهمم چون من کم کاری تیرویید بارداری داشتم

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
اینقدر به کاذب بودن فک نکن ایشالا که درسته . آره حتما خبرشو بهم بده گلمر. راستی هیچ علائمی نداری؟

واااااای رااااااستی شاید کیست دارم  

نکنه این علامتا از کیست باشه  

من تا حالا کیست نداشتم نمیدونم چطوریه

ولی میگن بعضی وقتا درد داره و احتمال هاله انداختن رو بی بی رو هم داره

در هرصورت خبر میدم گلم

ممنون 😙😙

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. ببخشید من صفحه اول رو خوندم. چرا باید هپارین میزدین؟ هپارین برای چی هست؟

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏
سلام. ببخشید من صفحه اول رو خوندم. چرا باید هپارین میزدین؟ هپارین برای چی هست؟

سیستم ایمنی بدنم بالا بود باردار میشدم بدنم اجازه نمیداد جنین شکل بگیره و سقط میشد هپارین به جنین خونرسانی میکنه و باعث میشه جنین رشد کنه

2728
راستش کلا از علائمم شک کردم و الا اقدام نداشتم     اولین علامت هر ماه معمولا خیلی احساس ...

من فک کردم اقدام کردی و بچه نداری ایشالا هرچی میخوای بشه .به علائمت میخوره باردار باشی البته خیلی وقتا هم علائم همینطوری میان بی دلیل همیشه واسه بارداری نیستن

2738
من فک کردم اقدام کردی و بچه نداری ایشالا هرچی میخوای بشه .به علائمت میخوره باردار باشی البته خیلی وق ...

ممنون عزیزم

آره علائم رو نمیشه به حساب بارداری گذاشت

دعا کن هر چی خیره همون بشه

من ک منفی میبینم

اگه قطره چکونی برا من رو میگید که خب منفی هست

خودمم نوشتم منفیه  

خط سفید افتاده 

ولی اون خودکاری منفی نیست هاله داره

خودم واضح میبینم

من فک کردم اقدام کردی و بچه نداری ایشالا هرچی میخوای بشه .به علائمت میخوره باردار باشی البته خیلی وق ...

من امروز نزدیک ظهر درد پری و کمردرد برام شروع شد و بعدم ظهر دیگه لک دیدم و الان پری شدم

در کمال ناباوری 3 روز جلو انداختم  

خدا گفت بابا باردار نیستی بیا اینم زودتر بیاد که دیگه منتظر نباشی😂😂😂😂

ممنون که این چند روز جوابم رو دادی و اذیت شدی

انشاءالله خدا پسرت و همسرت رو حفظ کنه بهترین زندگی رو داشته باشی

من امروز نزدیک ظهر درد پری و کمردرد برام شروع شد و بعدم ظهر دیگه لک دیدم و الان پری شدم در کمال ناب ...

بازم خداروشکر تکلیفت مشخص شد 😂 خواهش میکنم گلم کاری نکردم . ممنونم😘

بازم خداروشکر تکلیفت مشخص شد 😂 خواهش میکنم گلم کاری نکردم . ممنونم😘

سلام دوستم

من فک کنم باید برم دکتر

حتما مشکل هورمونی پیدا کردم

آخه سه روز پریودم جلو افتاد که بی سابقه بود

تا 24 ساعت خونریزی داشتم البته نه به شدت قبل ولی خب بازم خونریزی بود دیگه ولی دیروز لک بینی داشتم و الانم کلا از دیشب دم غروب فقط یه لک دیدم

همین

تا حالا اینطوری نبودم

احتمالا باید برم یه آزمایش هورمونی بدم

سلام دوستم من فک کنم باید برم دکتر حتما مشکل هورمونی پیدا کردم آخه سه روز پریودم جلو افتاد که بی ...

خب اول مطمئن شو باردار نیستی میری دکتر حواست باشه ..اگه باردار نباشی مهم نیست یه ماه پریود بهم بخوره طبیعیه ولی اگه چندماه اینطوری باشه دیگه باید دکتر بری

خب اول مطمئن شو باردار نیستی میری دکتر حواست باشه ..اگه باردار نباشی مهم نیست یه ماه پریود بهم بخوره ...

آره امروز حتما بی بی چک میگیرم و تست میکنم

به حساب دوره هام دیروز باید پری میشدم و امروز باید روز دوم میبود

پس حتما بی بی چک نشون میده دیگه

انشاءالله هر چی خیره

2706