2737
2734
عنوان

بی بی چک +عکس

17267 بازدید | 124 پست

17 ام باید پری میشدم که نشدم دیروز بی بی چک مارک hcg گذاشتم خط کمرنگ انداخت فقط خودم میدیدم شوهرم میگفت من نمیبینم امروز مارک روژان زدم خط کمرنگ انداخته دیگه شوهرمم میبیندش اینم عکسشه تو عکس کمرنگتره با چشم راحت معلومه . نمیدونم الان آزمایش نشون میده یانه چون باید سریع بفهمم هپارین تزریق کنم نگرانم

مبارکه

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینکه همون hcg هست اون روژان که گفتی شوهرتم هاله اشو دیده بذار

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738
2706