2737
2734
عنوان

یه قالی شویی خیلی خوب تو مشهد میخوام کی سراغ داره😊😊😊😘😘😘

| مشاهده متن کامل بحث + 55136 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای پیدا کردن قالیشویی خوب تو مشهد فقط باید یه جا باشه که بشه نظر مشتریای قبلی رو خوند که متاسفانه همه جا پر از تبلیغات قالیشویی ولی یه سایتی هست که لیست همه قالیشوییی های ایران رو داره و نظرات واقعی مشتریارو هم میزاره. من از سایت نقدونه واسه پیدا کردن قالیشویی مشهد استفاده میکنم.

من همیشه به قدس دادم و واقعا هرکی رو معرفی کردم راضی بوده  همه محدوده شهر سرویس دارن من جاهای ...

سلام من امروز زنگ زدم به قالیشویی قدس تا برای شستشو در محل بیابند با بی ادبی بهم گفت به هرکی شماره ما را داده بگو بیاد برات بشوره اصلا از طرز حرف زدنشو بدم اومد عمر کارم را برای ششتشو و ... به این قالیشویی نمی سپارم

2738

قالیشویی آوا گرچه که شستشوی فرشها خوب بود اما هم ریشه ها کنده شده و هم قالی‌های رو نمیارن و رفتار بسیار بد و بی ادبانه ای با مشتری دارن 

بعد از یک هفته پیکری پی در پی برای ارسال قالی‌های وقتی تلفن من رو میخواد جواب بده با لحن طلبکارانه میگه بعله،  یعنی چقد زنگ میزنی😄

برای ریشه ها هم زنگ که زدم گفتن ما کارشناس نداریم میایم فرش رو می‌بریم درست میکنیم اومدن بردن اما بعد از چند روز زنگ زدن با توپ پر خانم اینکه به ما ربطی نداره قالی‌های پوسیده بوده ریشه اش کنده شده شما هزینه سرویس اضافی رو دست ما گذاشتین 

حالا جالبه دوتا فرق بوده که هر دو یه جا پهن بوده و جفت هم بوده  که یکی رو سالم تحویل دادن اون یکی رو اینجوری کردن خلاصه که خیلی رفتار زشت و بی ادبانه ای دارن

اینجا اکثرا تبیلغات میکنن.  من رسالت زندگی میکنم وقتی هم میخوام قالیشویی زنگ بزنم تا از سایت نقدونه یا سامانه قالی سنج مشهد استعلام نگیرمئ مظرات مردمو نخونم خیالم راحت نمیشه. بعضی از قالیشویی هایی که اینجا تعریف کردید تو قالی سنج مشهد اصلا تایید شده نیستند.

من یک وضعیتم که تغییر خواهم کرد!

سلام دوستان خوبین شبتون بخیر من دادم ب قالیشویی سبحان تو مشهد خیلی تمیز شستن خیلی هم خوش برخورد بودن خانوم بودن خیلی خوب راهنمایی میکردن من وتمام خانواده مشتریشون هستیم شماره همراهشون دارم ثابت ندارم ۰۹۳۸۰۲۳۶۳۸۲

اینجا اکثرا تبیلغات میکنن.  من رسالت زندگی میکنم وقتی هم میخوام قالیشویی زنگ بزنم تا از سایت نق ...

من دادم سبحان راضی بودم از شستشو فرش برام فیلم دادن دستگاه ها اتومات بود خیلی جالب بود

سلام به نظرم این سایتها همش تبلیغاته من فرش هام رو دادم قالیشویی غرب که اینقدر ازش خوب گفتن اما اصلا  از شستشوش و  از کسی که برد و آورد راضی نبودم  اما نشکسته بود و چروک هم نشده بود ولی لکه های کثیفی خوب پاک نشده بود و نخ و مویی که به فرشها چسبیده بود هنوز روی فرش بود فکر میکنم زحمت یک شامپو فرش رو به خودتون بدین بهتر باشه در ضمن توی فاکتورشون قید شده چین و چروک و شکستگی و پاک کردن لکه چای و قهوه و رنگ دادن فرش رو ضمانت نمیکنند و در صورتی که پاره شدن فرش تون براثر پوسیدگی نباشه و قالیشویی مقصر باشه براتون ترمیم میشه

2706