2737
2734
عنوان

یه قالی شویی خیلی خوب تو مشهد میخوام کی سراغ داره😊😊😊😘😘😘

| مشاهده متن کامل بحث + 55141 بازدید | 65 پست
قدس اشغال ترین قالیشوییه

امروز فرش مارو آوردن تمیز بود کارگرای باادبی هم داشتن برای طبقه پنجم آورن بالا پهن کردن ریشه هارو هم پول دادم حاجیم زدن خیلی عالی شد چین هم نخورده میگفت تو افتاب پهن کردن

البته من قبلا مشتری قالیشویی دیگه بودم این دفعه از خواهرم پرسیدم به کی داده گفت گفت قالیشویی قدس من که راضی بودم

اینجا رقابت برا تبلیغ زیاده خوشبختانه من بع  شستشو اومدم سر بزنم مگر نه نظرم این کامنتها عوض میکرد

امروز فرش مارو آوردن تمیز بود کارگرای باادبی هم داشتن برای طبقه پنجم آورن بالا پهن کردن ریشه هارو هم ...

دیگ هرکس تجربه خودشو داره شایدم خوب شده اون موقعی ک من دادم اشغال ترین بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام 💥قالی شویی سلیمان💥 در مشهد💥 عالی کسی خواست خودم و به هر کسی شماره رو دادم بی نهایت راضی بودن 

خواستید شماره بدم یا از ۱۱۸ بگیرید میدونم که به این قالی شویی بدید منم دعا میکنید التماس دعا

سلام 💥قالی شویی سلیمان💥 در مشهد💥 عالی کسی خواست خودم و به هر کسی شماره رو دادم بی نهایت راضی بودن 

خواستید شماره بدم یا از ۱۱۸ بگیرید میدونم که به این قالی شویی بدید منم دعا میکنید التماس دعا