2737
2734
عنوان

نتردام :اطلاع رسانی مجدد ،حتما توجه کنید خانم های مهربان و نازک دل

| مشاهده متن کامل بحث + 2069 بازدید | 49 پست
سلام ممنونم بابت اطلاع رسانیتون هنوز خیلی از کاربر ها نمیدونن دیروز میخواستن به یک کاربر کمک کنن ...

سلام خواهش میکنم بالاخره وظیفه ههمونه که به هم کمک کنیم و اطلاع رسانی بشه 

حتما همه متوجه میشن به زودی 🌹 با کمک هم 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خانم نتردام ،خیلی ممنون از وجدان بیدارتون 

شما مادران میتوانید جنایتکار باشید،اگر همسر درستی انتخاب نکنید و بعد با نداشتن آمادگی و ندانستن روش تربیت درست کودک ،بصورت غیر عمدی شخصیت و هویت کودکتان رو نابود کنید و تا آخر عمر اثرات بد تربیتتان روی فرزندتان باقی بماند و او هم بقیه رو تحت تاثیر رفتار بدش قرار بدهد و در سطح وسیع و جامعه ،جمع این کودکان باعث جامعه ی ناسالم میشوند که روی همگان تاثیر می‌گذارند.مادر بودن فقط غذا دادن و لباس عوض کردن نیست .مهمترین و باارزشترین کار دنیا ،در دست مادران است یعنی ساختن انسانی جدید . لطفا شما زنان روش بروز شده و علمی تربیت و پرورش و روانشناسی کودکان را یاد بگیرید سپس بچه دار شوید.** اینجا **و ** اینجا ** کلیک کنید.
2740

اگر واقعا مورد این خانوم راست می گفت، به خاطر بچه هم شده میرفت زیر پوشش کمیته یا بهزیستی چیزی. اما همش می گفت نه اگه کسی بیاد برا تحقیق، همسایه ها می فهمن آبروم میره. یعنی به فرض که راست می گفت حاضر نبود برا بچه خودش فداکاری کنه. بعدش هم اصلا نمی خواست اطلاعات از خودش بده. حتی تو یکی از تاپیکهای قدیمیش گفته بود پول بهش برسونن ولی جوری باشه که حضوری جایی مجبور نشه بره. یعنی فقط آنلاین و کارت به کارت قبول می کرد! ساعت دسترسی به وای فای هم گفت از ۶ صبح تا ۳ بعد از ظهر دسترسی نداره که این معمولا ساعت کاری هستش. یعنی من فکر می کنم ایشون ممکنه اصلا کارمندی چیزی هم هستن. در هر حال کسی که اینقدر نیازمند باشه یه فکر اساسی می کنه نه اینکه هر چند وقت یه بار اینجا تاپیک بزنه با تیترهایی که آدم رو یاد دخترک کبریت فروش میندازه، یه پولی جمع کنه بره. زرنگ هم بود مبلغ مورد نیاز رو کم می گفت تا همه احساس کنن این که چیزی نیست تا تعداد کمک کننده ها زیاد بشه. 

"اولدوز گفت: ننه کلاغه، دزدی چرا؟ گناه دارد.ننه کلاغه گفت: بچه نشو جانم. گناه چیست؟ این، گناه است که دزدی نکنم، خودم و بچه هام از گرسنگی بمیرند. این، گناه اسـت جانم. این، گناه است که نتوانم شکمم را سیر کنم. این، گناه است که صابون بریزد زیر پا و من گرسنه بمانم. من دیگر آن قدر عمر کرده‌ام که این چیزها را بدانم. این را هم تو بدان که با این نصیحت‌های خشک و خالی نمی‌شود جلو دزدی را گرفت. تا وقتی کـه هر کس برای خودش کار می‌کند دزدی هم خواهد بود."اولدوز و کلاغها
خب هر چی بیشتر سایت گسترش پیدا کنه این حواشی هم پیش میاد ماها باید اگاه باشیم که ازمون سو استفاده نش ...

ببخشید شما راجع به اون کاربری حرف میزنید که میگفت داریم از سرما میلرزیم گاز خونمون و قطع کردن؟

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
ببخشید شما راجع به اون کاربری حرف میزنید که میگفت داریم از سرما میلرزیم گاز خونمون و قطع کردن؟

بله همونه کامنت های اول خودشو بخون و از صفحه 13 به بعدم برای نی نی یارو 

البته شاید این خانم وای فای همسایه رو هک کرده باشه و اینطوری بدون اطلاع اون همسایه از اینترنت اونا د ...

هک کنه به خاطر کاهش حجم متوجه میشه صاحب وای فای 

ممنون از اطلاع رسانی تون گلم من دیشب خوندم همه موضوعات و اینکه اینترنت همسایه رو بتونی لستفاده کنی ممکنه چون تو یه مقطعی از زمان خواهر شوهر خود منم اینطوری اینترنت استفاده می‌کردن ولی خوب بعد یه مدت متوجه شده بودن و بسته بودن و این مدت بیشتر لز یکسال طول کشیده بود 

ولی این خانم یا اقا مطمئنا دروغ می‌گفت چون تو یکی از تاپیک هاش که جدید زده بود می گفت من توی تبریزم تو یکی از تاپیک های دیگه اش هم که برای اوایل سال بود گفته بود من کرجم !!!و اینکه اصلا حاضر به همکاری حتی با کسایی که بهش کمک هم کرده بودن برای ارائه مدارک نبود 

نمی دونم اخه پول در اوردن به چه قیمتی 😞

به هر قیمتی پادشاه باش حتی اگر قلمرو ات به اندازه عرض شانه هایت باشد