2737
2739

سلام دوستان مهربونم 

جهت اطلاع رسانی به دوستانی که در جریان نیستن تاپیک و مجدد من هم میزنم به سهم خودم ؛ مراقب افراد سو استفاده گر از مهربونی هاتون تو سایت باشید .

حتما حتما تاپیکی که لینکشو براتون گذاشتم خوب بخونید  و بدونید چرا اینو میگم !

و اینکه عبرت بگیریم  تا کسی به راحتی از مهربونی هامون سو استفاده نکنه،و اینکه حرفای نی نی یار 5 و هم در کنارش با دقت بخونید .

خیلی از دوستان متاسفانه از مهربونی و خوبیشون سو استفاده شده و گول این کاربر و خوردن !

اجازه ندید با احساساتتون بازی بشه به راحتی 

یک درصد فکر کنید شاید برخی حرفا دروغ باشه به جای اینکه فکر کنیم شاید یک درصد راسته 

ممنونم از وقتی که گذاشتید .🌹

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1618686/من-باید-بیدار-بمونم-باید-بیدار-بمونم

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبق گفته نی نی یار در صورت همکاری کاربران با این قبیل افراد برای امنیت سایت اون کاربر کمک کننده هم قطع دسترسی میشه اگه یه وقت وسط مهربونی هاتون کاربریتون پرید علتش و گفتم که بدونید 

2731

این کاربر بیشتر از یکساله از همین طریق داره از کاربرهای مهربون با کاربری های مختلف پول میگیره 

شما فکر کنید هر کسی هم بیاد 10 تومن اونم فقط از بین این همه کاربر 10 نفر کمک کنه یه روزه میشه 100 تومن و باقیشو خودتون حساب کنید تو ماه و سالش چقدر میشه !!! و این اجهاف در حق اونهاییه که واقعا نیازمندن 

ببخشید ولی نی نی یار چرا تاپیکاشو تعطیل نمیکنه

کاربر قطع دسترسی شده اما هربار با کاربری جدید میاد و تکرار کارش و پول گرفتن و بازی با احساسات و اینکه تاپیکشو برای اطلاع رسانی به بقیه که ببینن و هوشیار باشن نسبت به این موارد پاک نمیکنن از خیلی ها پول گرفته تا الان دوستان اینجا کمکش کردن 

2740
من توی تایپیکش بودم  حس خیلی بدی دارم  اگه راست گفته باشه خیلیییییی کار بدی کردیم

ظاهرا راست نگفته 

اولا نی نی یار ها مشخصات گوشیشو چک کردن و کسی که مستحقق هست همچین گوشی نمیتونه داشته باشه و این همه مدت تو نت باشه 

اخه مگه میشه یه پارک 24 ساعته وای فای رایگان داشته باشه ؟ اگه واقعا مستححقق بود مدارک شو میفرستاد که سایت کمکش کنه علت اینکه مدارک نمیده چون مدارکی نیست ،سایت که الکی همچین حرفی نمیزنه حتما خیلی چیزهای بیشترم هست منتهی گفته نمیشه  طرف با کاربری های مختلف اومده تکرار کرده این کارو 

ظاهرا راست نگفته  اولا نی نی یار ها مشخصات گوشیشو چک کردن و کسی که مستحقق هست همچین گوشی نمیتو ...

اخه گفا گوشی ماله دوستمه و ممکنه پارک کافی شاپی چیزی داشته باشه یا از این پارکای رگوشیده باشه که اکثر تین پارکا نت رایگان دارن

اخه گفا گوشی ماله دوستمه و ممکنه پارک کافی شاپی چیزی داشته باشه یا از این پارکای رگوشیده باشه که اکث ...

عزیزم ! چرا هر حرفی و راحت باور میکنید ؟ مگه خارجه که حجم نت نامحدود داشته باشن و بدون رمز وای فای بزارن که مردم هر کی رد شد استفاده کنه ؟ منم دختر پروفسور سمیعیم باور کن  ! ادم هر حرفی میتونه بزنه 

قطعا این مدل ادم ها که با احساسات بقیه بازی میکنن خیلی حرفه ای تر از بقیه هستند برای نقش بازی کردن 

عزیزم ! چرا هر حرفی و راحت باور میکنید ؟ مگه خارجه که حجم نت نامحدود داشته باشن و بدون رمز وای فای ب ...

نت رایگان که ممکنه یه بار رفنه باشه رمز وای فای داده باشن بهش و اینم چون همسایس میتونه میتونه استفاده کنه 

اخه خیلی میترسم اگه راست باشه 

ایشالله که راست مباشه با خوشحالی زنگی کنه

نت رایگان که ممکنه یه بار رفنه باشه رمز وای فای داده باشن بهش و اینم چون همسایس میتونه میتونه استفاد ...

چه همسایه خوبی !شارژ ماهیانه وای فای میدونی چقدره ؟حجم خریدن چه مبلغیه ؟کی میاد رمزشو بده که طرف هی استفاده کنه و پولشو خود ادم بده شما باشی میدی ؟ هر بار شما از جیبت پول بدی بابت هزینه وای فای بعد یکی دیگه که اونم همسایته استفاده کنه ؟مگه به همین راحتیه اونم تو این گرونی  

دوست خوبم دقیقا اون ادمم همین ترس شما رو میدونه که بهتون نزدیک میشه و سو استفاده میکنه دقیقا حربش همینه و به خاطر وجود این حس تو احساس ادم ها رخنه میکنه