2737
2739
عنوان

دکتر مژگان شهاب الدینی

| مشاهده متن کامل بحث + 22881 بازدید | 75 پست
شک نکن عالیه عالیییی خیلی با اخلاق و مهربون دست به عمل بسیار عالی طبیعی هم میاد بالا سرت اصلا و ...

سولی جون دکتر شهابالدین چه روزایی از چه ساعتی مطبه بین مریض برم پیشششون

🌺عاشقتم خداجونم🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سولی جون دکتر شهابالدین چه روزایی از چه ساعتی مطبه بین مریض برم پیشششون

والا تا اونجایی که من میدونم دوشنبه و چهارشنبه مطبشه و بین مریض باید خیلی بشینی تا بری پیشش اکثرا ساعتهای آخر که سرش خلوت تره بهتر میشه رفت داخل اتاقش 

ساعت کاریش هم ۲ بعدظهر تا ۸:۳۰ شبه

** یه روز واسه همیشه ترکش میکنم و میرم **                ❤❤خدا برایم کافیست❤❤                         
2728
والا تا اونجایی که من میدونم دوشنبه و چهارشنبه مطبشه و بین مریض باید خیلی بشینی تا بری پیشش اکثرا سا ...

سولی جون امروز رفتم مطبشون به زور از منشیش برا دوشنبه وقت گرفتم... منشیش میگفت تا هفته ۱۱ بارداری خودش نمیبینه باید بری پیش این دکتری که تو مطبش هست به نام محیایی ولی من اصرار کردم میخوام پیش خودش برم 

راست میگه خودش تا هفته ۱۱ ویزیت نمیکنه؟!

🌺عاشقتم خداجونم🌺
سولی جون امروز رفتم مطبشون به زور از منشیش برا دوشنبه وقت گرفتم... منشیش میگفت تا هفته ۱۱ بارداری خو ...

آره عزیزم

واسه همه همینجوره

نگران نباش چون پولکی نیست اینجوریه دیگه  

چون واقعا تا هفته ۱۲ که اولین غربالگریه هیچ نیازی به ویزیت نیست مگر اینکه خدای نکرده لکه بینی چیزی داشته باشی 

آره عزیزم واسه همه همینجوره نگران نباش چون پولکی نیست اینجوریه دیگه   چون واقعا تا هفته ۱۲ ک ...

مرسی سولی جون از اینکه کمکم کردی ،خیلی بهم ارامش دادی.

🌺عاشقتم خداجونم🌺
مرسی سولی جون از اینکه کمکم کردی ،خیلی بهم ارامش دادی.

خواهش میکنم عزیزم 

انشالله که نی نیت سالم بیاد بغلت

2740
خواهش میکنم عزیزم  انشالله که نی نیت سالم بیاد بغلت

سلام سولی جون 

ممنون از راهنماییت ،من رفتم پیش دکتر شهاب الدینی .خیلی خوب بود و خدارو شکر دخترم به دنیا اومد 

از اینکه  راهنماییم کردی ممتونم❤❤❤

🌺عاشقتم خداجونم🌺
سلام سولی جون  ممنون از راهنماییت ،من رفتم پیش دکتر شهاب الدینی .خیلی خوب بود و خدارو شکر دختر ...

سلام عزیزم

ای جاااااااان قدمش مبارک، انشالله به خیر و سلامتی

طبیعی بودی یا سزارین؟ کدوم بیمارستان؟

دکتر مژگان عالیه عاااااالی خدا حفظش کنه 💗💗

سلام عزیزم ای جاااااااان قدمش مبارک، انشالله به خیر و سلامتی طبیعی بودی یا سزارین؟ کدوم بیمارستان؟ ...

ببخشید تلفنی هم وقت میده این دکتر ؟اخه من راهم دوره!واسه نازایی هم تبحر داره ؟؟؟ من تنبلی تخمدان دارم

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد، زندگی درد قشنگیست که جریان دارد.
ببخشید تلفنی هم وقت میده این دکتر ؟اخه من راهم دوره!واسه نازایی هم تبحر داره ؟؟؟ من تنبلی تخمدان دار ...

بله وقت میدن، نمیدونم والا واسه نازایی رو نمیدوم راستش، انشالله به زودی دامنت سبز بشه دوست عزیز ❤

بله وقت میدن، نمیدونم والا واسه نازایی رو نمیدوم راستش، انشالله به زودی دامنت سبز بشه دوست عزیز ❤

ممنون جواب دادی❤❤❤

ممنون بابت دعای قشنگت ❤❤❤

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد، زندگی درد قشنگیست که جریان دارد.
2706