2733
2734
عنوان

دکتر مژگان شهاب الدینی

22680 بازدید | 75 پست

دوستان کسی دکتر مژگان شهاب الدینی رو میشناسه؟برای دوران بارداری و زایمانم دنبال یه دکتر خوب هستم؟لطفا راهنمایی کنید 

🌺عاشقتم خداجونم🌺

شک نکن عالیه عالیییی

خیلی با اخلاق و مهربون

دست به عمل بسیار عالی

طبیعی هم میاد بالا سرت

اصلا و ابدا هم پولکی نیست

** یه روز واسه همیشه ترکش میکنم و میرم **                ❤❤خدا برایم کافیست❤❤                         

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یه مقدار پایینتر از مطی دکتر شهاب الدینی مطب دکتر مهدی زادست من یه بار رفتم پیشش عکس رنگی داشتم اونقدر بد حرف زد و گفت تو نازایی وباید لاپراسکوپی شه بعد از اون پیش دو تا دکتر دیگه رفتم گفتن هیچ مشکلی ندارم تا خدارو شکر الان باردارم ،به حاطر همین اصلان نمیتونم به هر دکتری اعتماد کنم

🌺عاشقتم خداجونم🌺
2738

نه دکتر شهابالدینی عالیه و مهربون کلی هم وقت میذاره برات

من متاسفانه اورژانسی و زایمان زودرس عمل شدم تو یه بیمارستانی که ایشون باهاشون در ارتباط کاری نبود

ولی کل طایفه‌مون با ایشون سزارین و طبیعی داشتن و کارشون حرف نداره

برو پیشش اصلا ضرر نمیکنی

شک نکن عالیه عالیییی خیلی با اخلاق و مهربون دست به عمل بسیار عالی طبیعی هم میاد بالا سرت اصلا و ...

کدوم بیمارستانا میره؟؟

خدایا فقط ازت می خوام محمدصادق❤️ و محمد علیمو ❤️سالم بذاری تو بغلم🌹
کدوم بیمارستانا میره؟؟

چمران و پیامبران و چندتای دیگه که دقیق یادم نیست ولی این دوتا رو میره

2706