2733
2739
عنوان

فکر میکنم 90% دروغه

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 43 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اینها رو ولش کنید کسی میدونه کاربری شیطونکی چرا قطع شده ؟

دیشب که بودش. :/

هر چند دو سه شب بود تاپیکاش خیلی با بی حوصلگی بود.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2738

بخدا من واقعي واقعيم😁

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
آخه همه شوهرای کتک بزن و در حال طلاق و خیانت کرده و زن دوم و وووووو من چندروز افسردگی گرفتم بعد دید ...

جنسیت اکثرا خانمیم

منتها از ده ساله تا هفتاد ساله

دیگه کی مجرده کی طلاق گرفته کی بچه معلوم نیست

مردا هم اکثرا بچه سال هستن زیر سی یا بهتره بگم بین دوازده تا سی😀

شکر خدا تو تاپیکای قصه زندگی و خیانت نمیرم بیشتر تاپیک های راهنمایی در مورد زندگی و درمان های گیاهی که دوستان اراعه میکنن بدردم میخوره . من خیلی چیزا ازشون یاد گرفتم دمشون گرم . تاپیکای جن یادم رفت 

هیچ  
همش با همه دعوا دارن این جماعت

نه دوستم اینجوریام نیس . هستن کاربرایی که اون لحظه واسه بچشون مشکلی پیش میاد و یه کاربر با تجربه کمکش میکنه . ارین قبیل مثالا زیاده کافیه از تاپیک های رمان وار فاصله بگیرید . 

هیچ