2752
2734
عنوان

خدا نگهدار

237 بازدید | 18 پست

از آشنایی با همه ی دوستام خوشحال شدم. 

قصد ترک سایت رو‌دارم . 

برای همتون دعا میکنم

منتظرا بچه دار بشن

مجردا ازدواج موفقی داشته باشن

جویای کارا ، کار خوب پیدا کنن

بیماران شفا پیدا کنن

مشکل داران با اطرافیانشون، مشکلشون رفع بشه

🙏🏻🙏🏻🙏🏻

خدا نگهدار 

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نهههههههههههههههههه

چرا میخوای بری.

نرووووووووووووووووووو

تورو خدا نروووووووووووووووووو

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  

واااچراهمه یکی یکی میرن،،،من افسرده شدم واقعا

لذت دنیاداشتن کسی است که دوست داشتنش حواسی برای آدم نمیگذارد،،،،،                                یه گل پسردارم شاه نداره،،الانم یه دخترمیخوام لطفاهرکی به امضام نگاکردیه صلوات برای دختردارشدنم بفرسته شایدخدایکی ازاین صلواتاروشنید،،،،،،،،،،،،مرسی 

پری واقعا بدون اینکه به من بگی رفتی !!!اخه چرا ؟خیلی بدی خیلی 💔😢

پری 😢به من فکر نکردی !!این همه سنگ صبورم بودی لعنتی !بی خبر رفتی حق نداشتم بدونم داری میری ببین بازم اشکمو در اوردی 💔💔💔👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊👊

دنبال بحث و دعوایی؟👈🏻👈🏻ریپلای نزنید👉🏻👉🏻

هه چه راحت یه خداحافظی کردی رفتی !!منم که هیچی !!پری باورم نمیشه دارم گریه میکنم من کیو داشتم جز تو که شب ها باهاش درد و دل کنم و دلداریم بده !!! چرا به من نگفتی داری میری اومدم بهت پیغام بدم دیدم قطع شدی 😭 چرا رفتی چراااااااا 

دنبال بحث و دعوایی؟👈🏻👈🏻ریپلای نزنید👉🏻👉🏻
2706