2737
2739

همسرم بچه آخر خانواده هست . سه تا خواهر شوهر دارم . خيلي اهل رفت و آمد نيستن . يعني دعوتشون كني ميان ولي خيلي اهل مهمون دعوت كردن نيستن . الان شونزده ساله عروس اين خانواده هستم شايد دوبار كلا" تو خونه خواهر شوهرا براي نهار شام رفته باشم . عيد تا عيد يه ساعت ميريم ديدنشون و بس . ولي من خودم خيلي مهموني دادن رو دوست دارم . اينم بگم خودم فقط يه داداش دارم كه شهرستانه . كلا" كم جمعيتيم . من هر سال تولدهاي بچه ها و ماه رمضونا دعوتشون ميكردم  و مهموني حسابي ميدادم . ا الان دو سه ساله منم ديگه دعوتشون نكردم . 

الان حس ميكنم روحيم افسرده شده . من عاشق مهموني دادنم . دلم ميخواد عيد دوباره همشون رو دعوت كنم . از يه طرفم ميگم اونا چرا يه بار نبايد منو بچه هام رو دعوت كنن . بين دوراهي بدي موندم . راهنماييم كنيد . مهموني بدم يا نه ؟

شروع رژيم 18 آذر .  71.600 ، 71.400

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظر من که درست نیست دعوت و تمایل به رفت و آمد فقط از جانب شما باشه .

با فامیلای خودتون رفت و آمد کنید ، با دوستاتون . 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...

من خودم هستن اطرافم که چندین بار دعوت کردم

اونا شاید فقط یکبار

دیگه اصلا دعوتشون نکردم

من بشورم و بپزم و بیارم و ببرم به اونا خوش بگذره

بد دعوت نکنن خوشم‌نمیاد

فقط دیگه با کسایی که اهل رفت و آمدن

میریم و میایم

هر کسی هم شرایطشو درک میکردم

گفتم اشکال نداره الان عقدن حالا برن سر خونه و زندگی

یا میگفتم اشکال نداره شاید فلانی دست و بالش خالیه

اما دیدم نه این چیزا نیست...

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
2740
عزیزم منم همین مشکلو دارم بعضی وقتا زورم میاد اما میخوام واسه دل خودم و  برکت خونم اینکارو بکنم ...

مامانمم همينو ميگه ، ميگه بركت خونه هست . ولي منم زورم مياد .

شروع رژيم 18 آذر .  71.600 ، 71.400

اگه مهمونی کردن رو دوست داری تو تنهایی خودت به خدا بگو فقط برای رضای خودت و پیامبرت و ائمه دعوتشون میکنم یا مثلا برای شادی روح یکی از ائمه اینطور نه دلت میسوزه نه ناراحت میشی چون کل مدت مهمونی فکر میکنی به نیابت از ائمه داری براشون سفره میندازی 

ان شالله اون دنیا هم سر سفره ی ائمه مهمون میشی

من بودم دعوت نمیکردم وا حالا هرچقدرم دوست داشته باشی مهمونی رو باید اوناهم دعوت کنن

با دوست رفت وامد کن

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ