2733
2739
دوستان منم دچاربارداری ناخاسته شدم و همسرمم خیلی حساس ک‌نگران بود ب همه شماره های داخل سایتها زنگ زد ...

دورت بگردم خانوم دکتر رو معرفی کردی من باهرکس تماس گرفتم نتونستیم اعتماد کنیم ولی ایشون ایتقدر صحبتاشون باعث ارامش من شد که خواه ناخواه اعتماد کردم و جوابشم گرفتم.یک دنیا ممنونتم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دچار بارداری ناخاسته شده بودم ک بالاخره بعد از کلی‌گشتن و تحقیق این‌خانوم رو بهم ‌معرفی کردن که واقعااا قرصشون عالی بود.به علاوه قرصشون ک اصل بود خیلیم خوب راهنماییم کردن موقع سقط و روش مصرف رو بهم گفتن چون خودشون ماما هستن و خداروشکر هیچ بقایایی هم نموند😊

شمارشون‌اینه09368276195

سلام دوستان 

خواهر من تجربه سقط با قرص سایتوتک(خارجی)داشت. 

۵ هفتش بود. یکی از دوستامون توی داروخانه هستن و براش قرص اصلشو آورد. خیلی راحت سقط کرد. من کنارش بودم. دردشم مثل درد پریودی بود. انقدر قرصش خوب بود  سه تا زیر زبون و یکی شیف کرد بعد از دوساعت به خون ریزی افتاد. الانم پنج تا دیگه از اون قرصه مونده. به نظر من هرکی بسته کاملشو بگیره اضافه میاره. اگر کسی خواست من این پنج تای باقی ماندرو که تاریخ انقضاشم ۲۰۲۱ هست به قیمت ۱۵۰ میدم. 

اکر مایل بودید تماس بگیرین 

۰۹۹۱۱۹۲۳۳۰۵

2742
سلام دوستان  خواهر من تجربه سقط با قرص سایتوتک(خارجی)داشت.  ۵ هفتش بود. یکی از دوستامون ...

لطفا همچین قرص حساسی رو بدون راهنمایی پزشک به کسی ندید.دارو باید توی شرایط مناسب نگهداری بشه چطور جرات همچین کاری رو دارین و روش میدین؟!!!😱

من سایتوتک اصل رو از این شماره تهیه کردم (09۳۸۵۲۸۳۹۱۷)تایید دکتر زنانم بود و از این لحاظ مطمئن بودم 

روند شروع خونریزی حدودا 5 الی 6 ساعت طول کشید و بعد از اون درد و همه علائمم خوب شد 

تاکید پزشکم روی اصل بودن قرص بود و این که به هیچ وجه از دلالان این قرص رو نخرم 

حین مصرف مایعات شیرین میخوردم و خیلی تحرک داشتم پله بالا پایین میرفتم تا این که به خونریزی و دفع لخته افتادم 

خونریزی 4 روز بود که فقط روز اول و دوم یه مقدار شدید بود و بعد اون کمتر شد 

یک هفته بعد سونوگرافی واژینال  انجام دادم که مطمئن بشم که خداروشکر کامل تخلیه شده بود 

اگر تصمیمت برای انجام این کار قطعیه خب قرص بهترین روشه به شرطی که اصلشو تهیه کنی وآمپول اصلا خوب نیس خطر و عوارض زیادی داره و این قرص هایی که پشت مشکی هستن رو نخری چون گفتن 100 درصد تقلبیه و عوارض داره 

با شماره ای که دادم تماس بگیر میتونی قرص اصل رو ازشون تهیه کنی 

امیدوارم مشکلت حل بشه

2740

بچه ها من خیلی نگران اصل بودنش بودم ایشون به من گفتن بیا از مطب بگیر باهام صحبت کردن خیلی ازشون مشاوره گرفتم قرصو پیش خودشون نگه نمیدارن چون دمای مناسبی میخواد که سفارش دادن آوردن براشون شمارشونو میدارم شاید جبران بتونم کنم09021642419

سلام من دوماه پیش سقط داشتم به دلیل رشد نکردن جنین،با سه تا قرص زیر زبونی سقط کردم ،کسی اگه واقعا سقطش مثل من دلیل موجه داره و احتیاج به قرص داره بهم پیام بده من حدود ۷تا دیگه دارم 

دوستان قرصو‌ حتما از‌جای مطمعن تهیه کنید،من خودم هفته ی پیش تو ۷هفته سقط داشتم .قرص رو از ی‌ ماما ک قبلاهم دوستم پارسال ازش گرفتع بود تهیه کردم.هم قرصش اصل بود هم موقع مصرف همراهی میکنن و طرز برخوردشون خیلی خوبه😍 

شمارشو میزارم بلکه بتونم یکم از لطفشونو‌جبران کنم (09368276195)

2706