2737
2734
سلام دوستان من بچم ۱۲ روزشه میخوام سقطش کنم با قرص زیرزبونی درد‌ داره یا نه؟میخوام تو خونه سقطش کنم ...

سلام نه درد نداره قرص اصلی برات سراغ دارم بخای دکتر هم میشناسم تو مطب انجام بدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه من با ۱۴ تا قرص افتاد سری اول ۱۰ تا قرص استفاده کردم فقط لرز و یکم درد گرفتم دریغ از یه ذره خون ...

سلام عزیزم میتونم بپرسم شما چند هفتت بود چون منم تو ۵ هفتگی ۱۰ تا استفاده کرده و هیچی نشد الان تقریبا ۷ هفته دوباره میخام استفاده کنم 

میشه بگی ب چ روشی استفاده کردی؟

2728
2740

بچه ها توروخدا جواب بدید واجبه من نامزدی ام هفته ۸ بارداریمه سه روزه سایتوتک اصل خریدم ۳ ملیون  پزشکم معرفی کرد اصل بود تا امروز فقط لکه بینی داشتم امروز دیگ ۶ لیوان دم کرده بومادران خوردم و بالا پایین پریدم  دردای وحشتناک داشتم و خونریزی  اما همین الان ی چیز بزرگ ازم دفع شد عکسش و میزارم شما بگید این جنین و جفته ؟؟؟

منم دچار بارداری ناخواسته شده بودم و واقعا شرایط نگهداریشونداشتم و از استرس خواب و خوراک نمونده بود برام. انواع و اقسام دمنوش هارو مصرف کردم هیچ تاثیری واسم نداشت فقط هزینه ی الکی بود.تابالاخره از یکی از دوستام ک قبلاخودشم سقط انجام داده شماره یه ماما رو گرفتم.بااینکه قبلا هم سزارین انجام دادم ازش قرصو‌تهیه کردم خودشون قرصو واسم ‌ارسال کردن.روش مصرف هم طبق سن بارداریم بهم گفتن استفاده کردم طی۴ساعت به خونریزی افتادم و دفع شد.موقع مصرفم هم دائم جویای حالم بودن و همراهیم میکردن.بعد از یک هفته هم سونو دادم گفتن کامل دفع شده و اصلا بقایا نمونده بود داخل رحمم خداروشکر .شمارشونو میزارم برای کسایی که دنبال یه پزشک مطمئن میگردن  09368276195