2737
2739
عنوان

معمولا چی کادو میدین؟

311 بازدید | 42 پست

من اصلا متتفرم یکی بهم کادو لباس و اینا بده.

حس بدی بهم میده. از لوازم آشپزخونه هم بدم میاد بدن.

موقع کادو دادنم اصلا نمیدونم چی بدم که خوب باشه.

شما معمولا چی کادو میدین؟ با چی خوشحال میشین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

بنظرم من پول ک خرج میشه میره

من دوس دارم یه چیز ماندگار کادو بگیرم

کادو دادنم بستگی ب طرف مقابل و بودجم داره

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

من با چیزایی که دوست دارم اگه برام بخره کسی خوشحال میشم ولی اگه بخواد لباس یا وسایلی که سلیقه ایه بخره ترجیح میدم پولشو بده.

کانال فروشگاهی ترافل در ایتا و سروش و روبینو @traffel    کیک و شیرینی سالم   ..درصورت درخواست حتی برای بچه هایی که آلرژی به پروتئین گاوی دارند.
خودم دوس دارم پول و طلا بگیرم 😎😎ولی درعوض به بقیه چیزی که نیازشون باشه رومیدم😁😁😁

منم فقط پول دوست دارم

ولی نمیدونم چرا مردم هی میرن وسیله میخرن واسه آدم خوب سلیقه شخصی من چی میشه؟

من با چیزایی که دوست دارم اگه برام بخره کسی خوشحال میشم ولی اگه بخواد لباس یا وسایلی که سلیقه ایه بخ ...

چیا دوست داری

من حتی همسرمم چیزی بخره افسرده میشم چون سلیقش خوب نیست فقط پول رو بر باد میده

من برام فرقی نداره کلا هدیه دادن و هدیه گرفتن رو دوست دارم‌به هر بهونه ای برای اطرافیانم مخصوصا همسرم  هدیه میخرم.ولی بهترین کادویی که خوشحالم کرد تولد ۹سالگی مامانم برام دوربین عکاسی خرید که خیلی خوشحال شدم 

برای آدم های کنارمون عاقل ترین آدمیم،برای اونکه دوستش داریم بچه ترین