2737
2734
عنوان

آزمایش اسپرم.لطفأ کمک...

912 بازدید | 8 پست
سلام دوستان.همسر من چند وقت پیش آزمایشگاه مرکزی آز اسپرم داد و جوابش این بود.تعداد 71 م.تحرک 66%.مرفولوژی 65%.
ولی حالا دیروز که رفتم ای یو ای بیمارستان عرفان نتایج اینه.تعداد 75.تحرک 40%.مرفولوژی 6%.من دیگه دارم دیوانه میشم.نمیدونم کدوم درسته.تا الان نمیدونستم شوهرم مشکل داره و یکسره قرص هورمونی میخوردم.شما تجربیاتی دارین.
خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخ اخ نگو
منم دارم دیوونه میشم.امروز عرفان بودم ، تعداد خوبه ، اما حرکت زده 4% که نمیدونم منظورش همون 40 % یا نه؟ چون خودشونو کشتند و من که دیگه اونجا نمیرم، میخوام تکرار کنیم.به نظرتون کجا دقیقه؟ رویان راحت وقت میده یا نه؟ امید چه جوریه؟
من که احساس کردم اینا کارشون کلک داره توش. اصلا" واسه من خیلی چیزارا خالی گذاشته بودند چون وقت نداشتند ، بعد بهشون گفتم میگند اینارو که احتیاج نداره.حتی دنج نرمال هم برام نزدند.
pregnancy
شوشومنم توابن ازمایشگاههای بیرون از داد همه چی خوب بود ولی ماهم خواستیم ای یو ای کنیم تو کلینیک امید موفولوؤی رو زد 6% البته هرکی رو من اونجا میدیدم از همسرش مشکل داشت خدا میدونه ادم سر از کاراشون در نمیاره
خدا جون بابت دخمل خوشگلم ممنونم ازت هیچ وقت اد امید‌خدا نا امید نشید‌
پس چرا iui انجام دادی؟ به نظر منم کارشون ایراد داره.ازمایشگاه واسه شوهر من تحرک 50% درصد بود.فکر کنم لب مرز خوبه.اما اینجا دیگه خیلی افتضاحححححححححح بود. ازمایشگاه نیلو چطوره
وقتب به ادم استرس میدن خوب ممکنه نشه دیگه.ولی من با وجود عجله زیاد اما تن نمیدم و فعلا" تلاشمو میکنم اما دیگه از پسر دار شدن باید نا امید بشم و فقط به بچه فکر کنم.
pregnancy
2738
پس چرا iui انجام دادی؟ به نظر منم کارشون ایراد داره.ازمایشگاه واسه شوهر من تحرک 50% درصد بود.فکر کنم لب مرز خوبه.اما اینجا دیگه خیلی افتضاحححححححححح بود. ازمایشگاه نیلو چطوره
وقتب به ادم استرس میدن خوب ممکنه نشه دیگه.ولی من با وجود عجله زیاد اما تن نمیدم و فعلا" تلاشمو میکنم اما دیگه از پسر دار شدن باید نا امید بشم و فقط به بچه فکر کنم.
pregnancy