2737
2734
خانم ها من هفته پیش سونو کردم گفتن اخرای هفته ی سه عستی ولی لکه بینی داستم امروز شدید بود تقریبا به خونریزب افتادم یه دکتر دیگه رفتم گفت ساکت چهاذ هفته و دو روزت نسون میده باید شش هفته نسون بده. میگفت احتمالسقط داریر چکار کتنننم دارو بهم نداد پنجشنبه بتام ۱۷۳۲ بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام به همه... من اوایل هفته پنجم هستم و امروز از صبح لک بینی داشتم خون زنده نیست و بیشتر قهوه ای رنگه ولی از صبح قطع نشده یک مقدارم درد دارم خیلی استرس گرفتم، طبیعیه ؟؟؟

سلام به همه... من اوایل هفته پنجم هستم و امروز از صبح لک بینی داشتم خون زنده نیست و بیشتر قهوه ای رن ...

الان منم مشابه شما هستم. میشه بگید چی شد.؟ من 4دی ماه پارسال سقط داشتم هفته 8ام جنین سقط شد دکتر بدون سونو به من گفت شیاف بزار منم گزاشتم در صورتی که بچه سه هفته قبل قلبش ایست داشته و من تا هفته 11نفهمیده بودم بعد این که خونریزی شدید شد رفتم بیمارستان گفتن قلبش ایست کرده مردم و زنده شدم که سقط شد اونم فقط به خاطر مصرف شیاف بود باعث شده بود بچه بیشتر بچسبه و نیوفته حالا هم چون هفته 5هستم سونو چیزی نشون نمیده میترسم برم دوباره شیاف بدن ولی بارداری پوچ باشه یا جنین مرده باشه تکرار شه همه اون روزا

خدایی که به شدت کافی است 
2740

سلام عزیزانم اگر جای زخم و بخیه روی بدنتون دارید که ازش ناراضی هستید من آکادمی فرزان رو بهتون پیشنهاد میدم که کار همسان سازی رنگ پوست رو انجام میدم براتون لینکش رو میزارم حتما استفاده کنید من خیلی راضی ام

اکادمی فرزان