2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم توهفته هشت با لک و درد سقط کردم
سر پسرم از اول تا اخر لک داشتم اما درد نداشتم صحیح و سالم دنیا اومد
اگر ناقص باشه خودش دفع میشه اگرم سالم باشه می مونه
ایشالا هرچی خیره برات پیش بیاد

روزی که گذشت هیچ از او یاد مکن ...........فردا که نیامدست فریاد مکن .........
برنامده و گذشته بنیاد منه .............حالی خوش باش و عمر بر باد مکن
2738
اقاقیا حتما برو دکتر.ازش بپرس بررسی خارج رحمی هم بکنه.اگه خدایی نکرده اینطوری باشه زود متوجه بشی. این اتفاق برای من افتاد ولی دکتر دیر تشخیص داد.حتی سونو داخلی هم نشون نداد. دو هفته شیاف استفاده کردم. نگو خارج رحم بوده.انشا ا... مشکلی نباشه ولی دقیق پیگیری کن
خدا زمین را مدور آفرید تا به انسان بگوید همان لحظه ای که تصور می کنی به آخر دنیا رسیده ای، درست در نقطه آغاز هستی...
والله بارداری هفته به هفته همین نی نی سایت رو هم که بخونید نوشته توی 3ماه اول لک بینی در خیلیها اتفاق میافته و طبیعیه....
در واقع خیلی از مواقع باعث سقط نمیشه و علت خاصی نداره....به خاطر بهم خوردن تعادل هورمونی بدن هم میتونه باشه...
بهتره انقدر نترسونیمش....
همه چیز برمیگرده به نظر سونوگرافیست....اگه خونریزی داخلی باشه یا جفت و جنین مشکلی داشته باشه اون میگه....
عزیزم به دکتر مراجعه کن.من تو هفته شش داشتم.دکتر بهم آمپول پروژسترون و قرص دوفاستون داد.و استراحت مطلق.الان هفته نه هستم خدا رو شکر دوازده روزه قطع شده.راستی من هفته شش و 4روز بودم رفتم سونو نی نی قلب و ضربان داشت.من موقع لکه بینی درد هم نداشتم.الان هم آمپولام تموم شده.تا اخر هفته 12که باید برم سونو ntباید استراحت مطلق باشم و روزی دو تا دوفاستون بخورم.باقیش توکل بخدا.انشا اله زودی خوب میشی خانمی.من لکه بینم یک هفته طول کشید اولش زیاد بود بعد رفته رفته کم شد
سید ایلیا کوچولو مامان.خوش آمدی به این دنیا.خدایا هزار بار ممنون.شکرت ای مهربون
من دوبار همچین تجربه ای دارم حرفمو جدی بگیر دلسوزانه ارم بهت میگم بگیر بخواب تو احتیاج به استتراحتمطلق داری باید یه نفر بیاد یک ماه کاراتو بکنه تاز مانی که دوهفته بگذره و لک نبینی

یا برو خونه مامانت بخواب اگه نی نی سالم میخوای و می خوای که بمونه
اگه ادامه دلشت باید دکتر پروژسترون بهت بده حالا یا امپولشو یا شیافش ولی دوای اصلی استراحته
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
2706