2752
2734
عنوان

چند وقت یه بار شوهراتون میبرمتون خرید و تفریح و گردش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 54 پست
مسافرت های یه هفته ای تا یه روزه میریم خیلی کم هزینه میریم ولی زیاد مسافرت میریم 

عالیییهههه افرین به هردو تون بچه ندارین؟

گفت: 《 من غم و اندوهم را تنها به خدا میگویم.》   ❤سوره مبارکه یوسف❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

باشه عزیزم من میرم خونه مینویسم.  تایپ با موبایل برای متون بلند سخته برام 😊 در کل خیلی راض ...

یکی از اقوام ما خیلییی دوست داره المان زندگی کنه همه ی کاراشم کرد و همه زندگی شو فروخت و نبدیل به پول کرد ولی نتونست بره نمیدونم چرا چند بار رفت سفارت و اومد دوتا بچه ی کوچیک داره احتمالا بخاطر اونا نذاشتن چون میگفت اگه بچه نداشتم راحت گذاشته بودن برم دیگه ربطش به بچه رو نمیدونم

گفت: 《 من غم و اندوهم را تنها به خدا میگویم.》   ❤سوره مبارکه یوسف❤
2731
باشه عزیزم من میرم خونه مینویسم.  تایپ با موبایل برای متون بلند سخته برام 😊 در کل خیلی راض ...

ممنون عزیزم زحمت می‌کشی😍😍😍

منتظر پیامتون هستم 

خدا خیرتون بده گلم 😍

عشقم😍 زندگیم😍 نفسم😍  تویی همسر مهربونم😘😘😘😘😍😍😍😍 باردار نیستم
بیشتر برای تفریح توی شهر کجاها میرین؟

من که یه دخمل سیزده ماهه دارم پوستمو کنده 😥😥😥

جرئت اینکه که بیرون برم رو ندارم میترسم سرما بخوره دیگه منو میکشه😥😣😣

دلم لک زده با شوهرم برم مشهد یا قم ولی خیلی اذیت می‌کنه سفر زهر دلم میشه😢😢😢

حالا صبر میکنم دوسالش بشه شیرشو کامل بخوره بسپارمش به مامانم یا مادرشوهرم با همسرم بریم سفر😍😍😍😍😆😆😆😆

عشقم😍 زندگیم😍 نفسم😍  تویی همسر مهربونم😘😘😘😘😍😍😍😍 باردار نیستم