2752
2734
عنوان

چند وقت یه بار شوهراتون میبرمتون خرید و تفریح و گردش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 54 پست
ما خرید تفریح تنهایی میریم،  باهم هم میریم.  اما حداقل هفته ای یکبار خانوادگی باهم بیرون م ...

خانوادگی میرید استخر؟؟؟؟؟

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الان تو قطارم دارم برمیگردم خونه از کارم..  انترنت احتمالا قطع شه.  اگر سوالی داشتی رسیدم ...

باشه عزیزم

آلمان برای زندگی خوبه 

امنیت داره 

و اینکه چقدر به فکر مردمش هست

درآمدها بالا هست

جنسا گرونن یا نه

امکانات رفاهی چطوره

خونه ماشین میشه خرید

کلا چه خوبی هایی داره و چه بدی هایی زندگی کردن تو آلمان

هر وقت تونستی بهم بگو ممنون عزیزم

عشقم😍 زندگیم😍 نفسم😍  تویی همسر مهربونم😘😘😘😘😍😍😍😍 باردار نیستم

ادم از بچه داری و خانه داری خسته میشه به نظرم حداقل هفته ای یه بار یه برنامه ی ثابت برای تفریح داشته باشیم خیلیی خوبه برای انگیزه ی ادامه ی هفته ی بعد ولی امان از دست مردااا که حال هیچی رو ندارن!!  

گفت: 《 من غم و اندوهم را تنها به خدا میگویم.》   ❤سوره مبارکه یوسف❤
ادم از بچه داری و خانه داری خسته میشه به نظرم حداقل هفته ای یه بار یه برنامه ی ثابت برای تفریح داشته ...

البته مابچه نداریم واسه همون همه جا وهروقت خواستیم میریم با بچه سخته

تا خدا با من است زمانه با من است .
باشه عزیزم آلمان برای زندگی خوبه  امنیت داره  و اینکه چقدر به فکر مردمش هست درآمدها با ...

باشه عزیزم من میرم خونه مینویسم.  تایپ با موبایل برای متون بلند سخته برام 😊

در کل خیلی راضیم.  امنیت هم داره و یکی از ارزانترین کشورهایی اروپاست.  طبق اون استاندارد.  بخوای ریال به یورو تبدیل کنی که خیلی گرونه.  

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد