2737
2734
عنوان

مادرشوهرم بهم فحش داد

9044 بازدید | 246 پست

سلام ۱۴روزع ک زایمان کردم زایمان خیلی خوبی داشتم ولی پسرم از روز اول زردی گرفت و کولیک کلا تو بیمارستان بستری بود و ی روزم استراحت نداشتم ب عنوان زن زائو کلا بخدا سرپا بودم حتی ی ساعت هم استراحت نکردم از لحاظ روخی خیلی ریختم بهم و خونواده شوهرم  هرشب میومدن خونمون و ی ذره ارامش نداشتم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
فحش مادر شوهر گله هر کی نخوره خله.

😂

از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌
2740
خاک تو سر قوم الضالمین بیشعور

👍

از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌

قرار بود واسه پسرمـ مهمونی بگیریم ولی بخاطر زردیش مهمونیش افتاد عقب قرار بود روز  هفتش مهمونی بگیریم ک نشد پزدرم شوهرم گوسفند کشت و گفت واس پسرمـمهمونی میگیره و با گوشت گوسفند غذا درست میکنن  

2706