2733
2734

من بچم نزدیک دو سالشه ولی اون موقعا یادمه از روی برنامه بهداشت بهش غذا میدادم.توی گوگل هم سرچ کنی هست

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بچم نزدیک دو سالشه ولی اون موقعا یادمه از روی برنامه بهداشت بهش غذا میدادم.توی گوگل هم سرچ کنی هس ...

از روی کارت بهداشت می دم اما احستس می کنم خیلی سنگینه براش بعد کارت بهداشت نگفته چقد باشه وعده ها اخه😣😣 تو نتم هر چی سرچ کردم فقط گیج شدم بیشتر

2728
از روی کارت بهداشت می دم اما احستس می کنم خیلی سنگینه براش بعد کارت بهداشت نگفته چقد باشه وعده ها اخ ...

نه از پشت کارت واکسنش نه.یه دفترچه میدن که توش نوشته بود.توی نت هم من دیدم مطالبشو که قشنگ وعده بندی کرده بود و تعداد قاشق هم گفته بود

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲
نه از پشت کارت واکسنش نه.یه دفترچه میدن که توش نوشته بود.توی نت هم من دیدم مطالبشو که قشنگ وعده بندی ...

به من دفترچه ندادن که😐😐 اره توی نت زدم توضیح داده بود اما گفتم اینجا از مامانا بپرسم چون اونارو خوندم گیج شدم 

2738
دختر من دو ماه پیش ۷ماهه بود  صبحانه ساعت ۱۱ناهار ساعت ۲و نیم عصر ساعت ۶میوه شب ساعت ۱۰شام&nbs ...

عههههه اختاپوس عزیزم خوبی😍😍 میگم من  چجوری به دخترم غدا بدم روزی چن بار هر بار چقد 

عههههه اختاپوس عزیزم خوبی😍😍 میگم من  چجوری به دخترم غدا بدم روزی چن بار هر بار چقد

سلام عسیسم

چن بارشو ک اگه خواستی مث من بده 

مقدارشم ببین چقد میلش میکشه مثلا وقتایی ک دندون درنیاره بی اشتها میشه کم میخوره 

تو اندازه ی کاسه ماست خوری بریز ۲۰تا قاشق کوچولو بخوره کافیه اگه بازم خورد ک بده اگه دیدی سیره اذیتش نکن😘😘

به من دفترچه ندادن که😐😐 اره توی نت زدم توضیح داده بود اما گفتم اینجا از مامانا بپرسم چون اونارو خو ...

این رو سرچ کن : 

برنامه غذایی کودک: هفت ماهگی-دانشنامه فرزند

یه جدول میاد همه هفته هارو با وعده ها و قاشق میگه.اینطوری

سلام عسیسم چن بارشو ک اگه خواستی مث من بده  مقدارشم ببین چقد میلش میکشه مثلا وقتایی ک دندون د ...

اره می خواد دندون دراره حس می کنم اشتهاش کم شده یکم لاغر شده انگاری، اعصابم خورده😟😟 یعنی روزی سه بار هر بار اندازه ی کاسه ی ماس خوری؟؟

اره می خواد دندون دراره حس می کنم اشتهاش کم شده یکم لاغر شده انگاری، اعصابم خورده😟😟 یعنی روزی سه ب ...

اره من اینجوری میدم گاهی وقتا میخوره گاهی وقتا نمیخوره 

تو سوپاش روغن کنجد بریز 

جوانه ماش و عدس خیلی تو وزن گیری عالی هستن 

جوانه رو بهداشت میگف از ۹ماه بدید ولی من از ۷ماه دادم

حریره بادوم صبحش رو ی قاشق پر پودر بادوم بزن وزنش اوکی میشه

2706