2733
2739
عنوان

ختنه ختنه ختنه و نگرانی من 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 8414 بازدید | 120 پست

حالا که تاالان گذاشتی مونده نمیتونم نصیحتت کنم 

اما مطمئن باش چیزی نیست خیالت راحت 

اصلا ختنه برای سلامتیشون هست دیگه 

انجام بده خودت راحت کن ازاین استرس 

بیمارستان ببر انجام بده 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم دكتر پسر من سعادت آباده و تو زمينه ختنه بسيار تبحر داره.اگه دوست داري شمارشو بهت ميدم.اصلا نگر ...

جودی جان شماره ی دکتر پسرتون رو بهم میدید لطفا🌷🌷🌷

اهدنا الصراط المستقیم...
واقعا ازت ممنون میشم 

خواهش ميكنم.دكتر مقيمي تو خيابون سپيداره اينم شمارشه22142027 حداقل روزي ٢٠ تا ختنه انجام ميده.من به چند نفر اينجا كه سن پسرشون زياد تر بود شمارشو دادم خيلي راضي بودن.خودمم اونجا بردمش

2731
حالا که تاالان گذاشتی مونده نمیتونم نصیحتت کنم  اما مطمئن باش چیزی نیست خیالت راحت  اصلا ...

آره واقعا بسلامتی انجام بشه یه بار بزرگی از دوشم برداشته میشه

اهدنا الصراط المستقیم...
خواهش ميكنم.دكتر مقيمي تو خيابون سپيداره اينم شمارشه22142027 حداقل روزي ٢٠ تا ختنه انجام ميده.من به ...

جودی جان خیلی خیلی ممنونم ازت خدا خیرت بده😍😍😍😍

اهدنا الصراط المستقیم...
جودی جان خیلی خیلی ممنونم ازت خدا خیرت بده😍😍😍😍

خواهش ميكنم عزيزم اصلا نگران نباش.دكتر مقيمي كارش عاليه.خيلي هم با اخلاقه.خودمم چند سال پيش تو ني ني سايت پيداش كردم

2740
خواهش ميكنم عزيزم اصلا نگران نباش.دكتر مقيمي كارش عاليه.خيلي هم با اخلاقه.خودمم چند سال پيش تو ني ني ...

واقعا حرفت خوشحالم کرد 😍😍😍😍

اهدنا الصراط المستقیم...
خواهش ميكنم.دكتر مقيمي تو خيابون سپيداره اينم شمارشه22142027 حداقل روزي ٢٠ تا ختنه انجام ميده.من به ...

جودی خیابون سپیدار که یه سرش تو شهرداریه یه سرش تو پاکنژاد ؟ بچه 2 ساله رو هم ختنه میکنه ؟

2706