2737
2734
عنوان

ختنه ختنه ختنه و نگرانی من 😭

8386 بازدید | 120 پست

سلام پسر من الان چهار سال و هفت ماهشه تا الان هروقت اسم ختنه اومده اشک ریختم و نذاشتم شوهرم اقدام کنه.الان دیگه اولیتیماتوم داده بهم😭😭😭 خواهش میکنم اگه دکتر خوبی رو میشناسید بهم معرفی کنید 

اهدنا الصراط المستقیم...

نگران نباش،الان با بیهوشی ختنه میکنن پسر فامیلون اینطوری ختنه کزد راضی بود

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اوف منم عین شمام... پسرم ۲۱ ماهشه.. گذاشتیم وقتی بزرگتر شد اخه اصلا نمیزاره پوشکو‌درست ببندم چ برسه ب ختنه اصلا یه جا گیر نمیکنه.. نمیخام بزور‌بگیرمش دست و‌پا بزنه.. میگم عاقلتر بشه ک براش توضیح بدم بشه سرگرمش کنم نترسه.... معظلیه واسه خودش...

👨‍👩‍👦‍👦

چرا خوب الان به احتمال زیاد بیهوشش کنن اگه کوچکتر بود نمیخواست ولی حالا که بزرگتر شده حتما ختنه سنتی انجام بده که بخیه بزنن با حلقه اذیت میشه

بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
2738

بذار تمومش کنه بره خواهشا 

هرچی‌بچه بزرگتر بشه سختتره

یه چیزی شنیدم توی همین نی نی سایت در مورد ختنه ب روش لیزری و بدون درد و خونریزی

درموردش‌ولی نمیدونم بپرس‌ببین‌چجوریه

من تهران نیستم 

انشالله بسلامتی ختنه بشه گل پسرت

اوف منم عین شمام... پسرم ۲۱ ماهشه.. گذاشتیم وقتی بزرگتر شد اخه اصلا نمیزاره پوشکو‌درست ببندم چ برسه ...

هرچی بزرگتربشه بدترمن بچه هام ۴۰ روزبودن ختنه کردم که کاش زودترمیبردم

نگرانى نداره اکثر متخصصان کودک اين کارو بخوبى انجام ميدن اما اگه کوچکتر بود خيلى راحت بوديد

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭

دكتر عليرضا يوسفي واقعا كارش خوبه ولي بچه شما طفلك اذيت ميشه تو اين سن  خاطرشم ميمونه براش متاسفانه من پسرم دوماهش بود اصلا اذيت نشد 

کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.
2706