2737
2734
عنوان

ختنه ختنه ختنه و نگرانی من 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 8409 بازدید | 120 پست
عزیزم سلام ممنون میشم جواب بدی   منم مثل شما خیلی خیلی نگرانم پسرم ۴ سالشه  شما کجا ...

سلام خوب هستید؟برای پسر من با بی حسی انجام شد که یکم تو ذهنش موند اگه فکر می کنید پسرتون حساسه و تو ذهنش می مونه بیهوش کنید روز اول اذیت بود ولی زود خوب شد حرکت نکنه و به غذاش برسید زود خوب میشه 

اهدنا الصراط المستقیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ببرش مرکز آرام عزیزم من پسرمو پیش جراح های عمومی کلینیک آرام ختنه کردم ... انقدر دکترهای خوبی داره ... بچه ام کم گریه کرد دو روز اول ولی دیگه آروم شد .... دکتر انقدر قبل با بچه ام بازی کرد که نفهمید ..... آدرس کلینیک هم سمت شریعی هستش تو گوگل مپ بزن کلینیک جامع پزشکی آرام میاره برات آدرسو

سلام اگه یه ترشح زرد رنگه نگران نباش داره خوب میشه اون طبیعیه

سما بالاخره پسرتو‌کجا بردی برای ختنه؟ کدوم روش انجام دادی؟

خدا جووونم هزاااار بار شکرت به خاطر هدیه قشنگت(پسرم)  🙏🏻❤️
سما بالاخره پسرتو‌کجا بردی برای ختنه؟ کدوم روش انجام دادی؟

سلام عزیزم من بردمش پیش دکتر مقیمی سعادت آباد .به روش حلقه براش انجام داد خدا رو شکر تموم شد ولی الان اگر برگردم به گذشته حتما تا وقتی کوچیکه دو ماهه اینجوریا ختنه ش میکنم

اهدنا الصراط المستقیم...

امکان نداره شما فیلمهای واقعی اتاق ختنه دکتر بلندی معروف 

( تنها پزشکی که حلقه لیزری آلمانی رو بچه های بزرکسال بلده انجام بده) 

رو ببینین و جای دیگه برین! 

من پسرم هر جا قبلا بردم میگفتن سه سال و نیمه فقط باس برید بیهوش بشه!! و جراحی قدیمی! اما خدا قسمت کرد

آقای دکتر بلندی رو پسردایی همسرم به ما معرفی کرد اردیبهشت رفتیم شهریار پیش دکتر بلندی

اونقدره خوش اخلاق بود باورم نمیشد دو پرستار نجیب داشت فضای مطب تزئین شده بود انگار جشن تولد بود! 

یه ربع نشد پسرم داشت موبایل بازی میکرد گفتن ختنه تمومه! یه ذره یه ذره یه ذره بچم درد یا خونریزی نداشت !‌ 

فیلم پسرم لطف کردن (‌البته قبلش اجازه خواستن) ما از خداخواسته الان تو اینترنت گذاشتن

الانم تو ایفیلو  و آپارت هست لینکش رو بلند نیستم بذارم اما میتونید تو گوگل جستجو کنید: دکتر بلندی آپارات

2706