2410
2553
عنوان

ختنه ختنه ختنه و نگرانی من 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 8277 بازدید | 120 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من پسر اولمو پیش دکتر مقیمی و پسر دومم رو پیش دکتر رسولی ختنه کردم. از هر دوشون راضی بودم.ولی ختنه دکتر رسولی یکم بهتر بود چون دکتر بدیهی دکتر پسرام که دید گفت پسر دومیم خیلی بهتر ختنه شده  ولی مال مقیمی هم گفت اوکیه.ولی کلا تا جایی که میدونم همین دو تا تو تهران کارشون خوبه.چون من خیلی پرس و جو کردم.شماره جفتشونم میزارم.

دکتر رسولی 09120035925  

دکتر مقیمی 22358269    

تالار پذیرایی ماهان در غرب شهر تهران (اشرفی اصفهانی) در ضلع جنوب غربی مرکز خرید تیراژه
در 6 طبقه به مساحت 4200 متر
مجهز به دو آسانسور برای تمامی طبقات
هر سالن  از کیفیت و وضوح صدای بسیار بالایی به همراه نور پردازی لیزری بسیار خیره کننده برخوردار است می باشد. همچنین یخ سرد و دستگاه مه ساز نیز از دیگر ویژگیهای سن مخصوص رقص می باشد.

***************تالار ماهان   02144404707******************

در مورد روش ختنه هم خیلی تحقیق کردم سنتی و حلقه خوبه 

کلیپس نقره ای بهداشتی نیست

تالار پذیرایی ماهان در غرب شهر تهران (اشرفی اصفهانی) در ضلع جنوب غربی مرکز خرید تیراژه
در 6 طبقه به مساحت 4200 متر
مجهز به دو آسانسور برای تمامی طبقات
هر سالن  از کیفیت و وضوح صدای بسیار بالایی به همراه نور پردازی لیزری بسیار خیره کننده برخوردار است می باشد. همچنین یخ سرد و دستگاه مه ساز نیز از دیگر ویژگیهای سن مخصوص رقص می باشد.

***************تالار ماهان   02144404707******************

2714
هرچی بزرگتربشه بدترمن بچه هام ۴۰ روزبودن ختنه کردم که کاش زودترمیبردم

منم پسرم 40 روزه بود ختنه کردم هر چی بزرگتر بشه اصلا نمیتونه 

زندگی را باید زندگی کرد انطور که دلت می گوید ....

[QUOTE=139284230]در مورد روش ختنه هم خیلی تحقیق کردم سنتی و حلقه خوبه  کلیپس نقره ای بهداشتی نیست ...[/QUO

000 من پسرمو دکتر متقی روش کلیپس نقره ای ختنه کردند خیلی بهداشتی و تمییز بودند مخصوصا توی این شرایط کرونایی

سلام من پسرم ۵۰روزشه ختنه اش کردمیه ۵روزی میشه الان از جای بخیه هاش ترشح دراومده نمیدونم عفونت یانه ...

سلام اگه یه ترشح زرد رنگه نگران نباش داره خوب میشه اون طبیعیه

اهدنا الصراط المستقیم...
2706