2733
2739
عنوان

کسی اپلاسیون نانا رفته؟

1769 بازدید | 27 پست

تمیز بود و همه چیش یه بار مصرف؟من تاحالا نرفتم اپلاسیون میترسم مریضی بگیرم ، ایا میشه بهشون بگیم از موم اونجا برامون استفاده نکنه؟ یعنی یه موم جدید برام باز کنه پولشم بگیره؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من نیاورانشو میخام برم.فرقی نداره جاش مهم اینه بدونم از مومی که برا دیگران استفاده میکنه برا من نکنه ...

ازشون بخواین حتما انجام میدن...معمولا ظرفی رو ک استفاده میکنن1بار مصرفه 

🌹اللّهم صل علی محمّد و آل محمّد🌹
من نیاورانشو میخام برم.فرقی نداره جاش مهم اینه بدونم از مومی که برا دیگران استفاده میکنه برا من نکنه ...

اخه اصلا اينجوري ك شما ميگيد نيست ك موم يكي ديگه

يه ظرف بزرگ موم هست ك گرم شده بعد ميريزن تو ظرف ي بار مصرف برات استفاده ميكنن

2738
اخه اصلا اينجوري ك شما ميگيد نيست ك موم يكي ديگه يه ظرف بزرگ موم هست ك گرم شده بعد ميريزن تو طرف&nb ...

یعنی نمیشه شخصی باشه اون مومه؟! خب اگه یکی مریضی داشته باشه وقتی با کاردک میکنه تو مومه که بعد میماله به فرد مریض بعد باز کاردکو میکنه تو موم مریضیه نمیره تو موم؟

من تجريش رفتم از ظرف بزرگ برميداشت ديگه نرفتم

خيلى جوش زدم كمر م هم تا يك ماه ميخاريد 😂 

فقط موهاى پام كم تر دراومد براى بقيه جاها فرقى نداشت البته يه دفعه رفتما 

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
یعنی نمیشه شخصی باشه اون مومه؟! خب اگه یکی مریضی داشته باشه وقتی با کاردک میکنه تو مومه که بعد میمال ...

اوني ك باهاش موم ميريزن اصلا ب بدن نميزنن

اوني ك به بدن ميزنن ي بار مصرفه

من خيلي وقت پيشا رفتم جلو چشم خودم كاردك چوبي دراورد

اونجوري همه مريضي ميگيرن

اخه اصلا اينجوري ك شما ميگيد نيست ك موم يكي ديگه يه ظرف بزرگ موم هست ك گرم شده بعد ميريزن تو ظرف&nb ...

اهااااان یعنی قبل از اینکه انجام بده با یه شی یه بار مصرف ازون ظرف بزرگه موم رو میریزه تو ظرف یک بار مصرف خودمون بعد از تو اون میزنه به ما؟ بعدم اضافه شو میریزه دور؟

2706