2737
2739
عنوان

میشه کمکم کنید خواهش میکنم😢😢😢

222 بازدید | 14 پست

الان 2ماه اقدام کردم واسه بارداری دکترم رفتم بهم دارو داد متوفورمینم میخورم ولی از اونجایی که هیچ وقت پریم منظم نبود حتی وقتی دختر خونه بودم الانم که سونو انجام دادم مثله همیشه میگن کیست وتبلی تخمدان داری این ماهم پری نشدم پروژسترونم خوردم ولی نشدم میشه بگید چیکار کنم که تنبلی تخمدانم رفع بشه چیکار کنم باردار شم به نظرتون دکتر سنتی میتونه کمک کنه؟خسته شدم از بس دارو خوردم متوفورمین حالمو بد میکنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1547366/درمان-ناباروری

بهار جان مطالبت عالییی بود اگه بخوام دختر بشه چی؟؟اخه گفته بودن که اینا مال پسر دار شدنه من به شدتتت دلم دختر میخواد در این مورد اطلاعاتی نداری؟؟

2731

بچه هاا شما چیکار میکنید که شبا انقدر راحت میخوابید ؟؟من چند ساله که مشکل بی خوابی دارم خوب خوابیدن شب خوابیدن شده برام ارزو تروخدا بگید حتی سرکارم میرفتم گفتم خسته میشم میخوابم ولی نشد شب که میشه استرس خواب میگیرم

2738
بهار جان مطالبت عالییی بود اگه بخوام دختر بشه چی؟؟اخه گفته بودن که اینا مال پسر دار شدنه من به شدتتت ...

دخترشدنش رژیم داره تونت هست گلم

سایت گروه تحقیقاتی عباس منش برای هر مشکلی عالیه
چندساله ازدواج کردی؟.پریودیت نامنظمه.چشم عزیزم حتما

اسال نیم ازدواج کردم پریودیم از اولم نامنظم بود مجرد که بودم بهم ال دی میدادن دکترا این ماهم که اصلا نشدم سینه هام باد کرده درد داره شکمم کمی ورم کرده پاهام خیلی درد میکنه 

اسال نیم ازدواج کردم پریودیم از اولم نامنظم بود مجرد که بودم بهم ال دی میدادن دکترا این ماهم که اصلا ...

اره بخاطر همونه.فقط تا میتونی فعال باش.ایروبیک برو.ورزش کن.تو خونه سعی کن زیاد استراحت نکنی

کاش بجای دلم نفسم میگرفت و تمام😢😢😭😭خدایا سیرم از دنیای نامردت
2706