2733
2734

من استراحتم و خونه مامانمم 

مامانم ی همسایه دارن ک پیره ۸۴ سالشه در روز ۴ بار میاد طبقه بالا مامانم ک باشه در بازه میاد تو میشنه چای میخوره با غذا میره 

وقتی مامانم نباشه من درو از داخل قفل میکنم ک نیاد تو

اخه خیلی بو میده خدایا منو  ببخش ولی فک کنم میره سرویس خودشو نمیشوره فهمیدین بوی چی میده

مامانم ی پتو ی جای خونه انداخته ک اون روی پتوهه بشینه

راستی  کلا هیچ فامیل و دوستی نداره کلا

خدایا مواظب نی نی م باش🙄🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی خدا مامانتو خیر بده, الان دیگه بچه هم واسه مادرش از این کارا نمیکنه. خداییش سخته, بنظرم غذا واسش بفرست اگه نمیخوای بیاد

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
2728

آخی دلخوشیه اونم خونه مادر شماس تورو خدا ازش دریغ نکن ...مادرشوهر خاله منم اینجوریه خدا منو ببخشه خیلی بو میده بچه ها و نوه های خودش خیلی باهاش بد برخورد میکنن اما من میبینمش دلم میسوزه سعی میکنم باهاش آروم برخورد کنم و اگه چیزی بخواد بهش میدم .. 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
آخی خدا مامانتو خیر بده, الان دیگه بچه هم واسه مادرش از این کارا نمیکنه. خداییش سخته, بنظرم غذا واسش ...

پله داره  خونه مامانم نمیتونم برم پایین 

مامانمم میگه گناه داره تو اگه دوست نداری وقتی من نیستم درو از داخل قفل کن 

آخی دلخوشیه اونم خونه مادر شماس تورو خدا ازش دریغ نکن ...مادرشوهر خاله منم اینجوریه خدا منو ببخشه خی ...

اره در هفته ی بار ببینی خوبه ولی فک کنم ناهار و شام کلا اینجاس وقتی مامانم میبره حموم باهاش تا ی روز خوبم ولی بعدش دوباره بو میگیره نزدیکش نمیرم

2740
چه مادر خوبی دارید خدا بهشون سلامتی بده شما هم اگر واقعا نمی تونی تحمل کنی  عذاب وجدان نداشته ...

اره تو بارداری ب بو هم حساس شدم خانمه آسم هم داره میاد سرفه میکنه سرفه های خلطی اه حالم بد میشه نمیتونم چیزی بخورم

پله داره  خونه مامانم نمیتونم برم پایین  مامانمم میگه گناه داره تو اگه دوست نداری وقتی من ...

اشکال نداره عزیزم وقتی مامانت نیست و نمیتونی. 

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
گناه دارع هر چند تحملش سخته  تو تا کی خونع مامانتی  اگه تا اخر بارداریت میخای اونجا باشی ...

الان ۴ ماهه اینحام احتمالا تا اخر همینجا باشم

مادر بزرگ مادر من هم چند سال آخر سرفه های خلطی می کرد و خلطش رو تو دستمالش می انداخت 

همه اَه وپیف می کردند اما من خیلی با احترام وخوب باش رفتار می کردم و درکش می کردم

خودمون هم این روزها رو درپیش داریم

2706