2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یک ساله ونیم بهش دست نزدم بلد نیستم باش کار کنم 

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع
من یک ساله ونیم بهش دست نزدم بلد نیستم باش کار کنم 

اون بالای مایکرو وقتی درو باز میکنی مگ ننوشته خودش اسم برنامه و غذاهارو.خب طبق اونا عمل کن.

من پیتزا .مرغ کامل سوخاری.کیک  درست کردم و گرم کردن و یخ زداییش رو استفاده میکنم

دلبندم ؛بند بند وجودت را به خدایی سپردم که بیشتر ازمن هوایت را دارد😚😍
2740
ممنون كه جواب دادين غذا را چه جورى گرم كنم؟

غذارو توی ظروف پیرکس و در دار بذار یا ازین ظروف ک داخل مایکرو بشه گذاشت بعد در مایکرو ببند و دکمه استارت بزن و دکمه زمان رو بچرخون هر زمانی ک دوسداشتی انتخاب کن.

آخه نصاب بهم گفت براى پخت كيك بايد ديفرنت را انتخاب كني و پخت تركيبى بذارى متوجه نميشم توضيحات دفترچ ...

داخل مایکرو من گزینه نوشته مثلا Df۷ برای من پخت خودکار کیک هستش‌.اون دکمه رو میزنم و بعد وزن کیک رو حدودی انتخاب میکنم و بعد استارت رو میزنم.زمان رو طبق وزن میده ک باید حواست باشه چون اکثرا حدودی وزنو میزنیم زمان کم زیاد میشه .خودت باید سر بزنی ب غذا ک نسوزه یوقت .

با خود بشقاب بگذارم داخل فر ؟ براى گريل كردن روى سه پايه بلند حتما باشه نميشه تو سينيش مثلا مرغ را ب ...

اره واس گریل روی پایه بلند باشه ک دستگاه زود تر بتونه گریل کنه فاصله غذا تا سقف مایکرو کوتاه تر بشه.واس مرغ کامل سه پایه کوتاه مناسب تره

2706