2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا؟😢

چی بگم دوستم 

ما وضع مالیمون خوبه دلار و طلا بره بالا سود هم میکنیم اما واقعا دلم میسوزه واسه مردم 

ثبات اقتصادی نداره اینجا متاسفانه و غیر قابل پیش بینیه همه چیز 

ایشالا که هرجور خرید کنی خیرشو ببینی 🌷🌷🌷

2728

لباسشویی چی مارکی خوبه؟؟

دلایل بودنم راهرروزمرورمیکنم    هرروزازتعدادشان کم میشود                              آخرین باری ک شمردمشان                                         تنهایک دلیل برایم باقی مانده بود                        آن هم وجودتوبود 💓دخترم💓                                💞💞💞💞💞                    
2738
اینقد دلم میخواد منم ی روز ماشین ظرفشویی بخرم ولی میترسم از قوم شوهر بگه تنبل بی خاصیت نمیتونه دوتا ...

من ال جی خریدم البته اضل کره هست خیلی خوبه روزی دوبار طفلک رو میزنم به برق فقط این مواد شوویندشون گرونه

بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...

بچه ها من بوش آلمانی دارم ولی اصلا ازش راضی نیستم. یه مدتی خیلی خوب کار کرد ولی الان یک ساله باهاش مشکل دارم. هرکاری هم بگین کردم از شستن و تمیز کردن فی.لتر تا شستن پره هاش که می چرخن. نمک داره جلادهنده داره قرص فینیش کوانتوم هم استفاده می کنم. ولی تو این یه سال هرچی ظرف گذاشتم همممه رو کثیف تحویل میده. باز باید از ماشین دربیارم بادست بشورم. دیگه اعصابم خرد شده ازش استفاده نمی کنم.

توروخدا اگه راه حلی دارین کمکم کنین

این همه پول بابتش دادم بلا استفاده مونده

بچه ها من بوش آلمانی دارم ولی اصلا ازش راضی نیستم. یه مدتی خیلی خوب کار کرد ولی الان یک ساله باهاش م ...

قرص فینیش قدیما خوب بود تقریبا ۲_۳ساله اصلا به درد نمیخوره ،منم تجربه کردم ؛حتما حتما مایع پریل بریز ؛عالیه،حتی جلادهنده و نمک هم پریل بریز فرقشو میبینی ؛من کلی تجربه کردم تا فهمیدم این فعلا بهترینه ،خداکنه به این زودی کیفیت پریل پایین نیاد

اینقد دلم میخواد منم ی روز ماشین ظرفشویی بخرم ولی میترسم از قوم شوهر بگه تنبل بی خاصیت نمیتونه دوتا ...

بیخود میکنن بهت این حرفهارو بگن ؛اگه بخوای به حرف اونها زندگی کنی که عمرت بر فناست ؛زندگی خودتو بکن ؛بعد من همه قوم شوهر خریدن تقلید کردن

2706