2737
2734

ال جی مونتاژ ایران نیست؟

منم شنیدم بوش خوبه

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بوش

ولی بوش المان ها

ترکیه نه هرچیم فروشنده گف نه ترکیش هم مثل المانیشه گوش نده

خیلیا ب خاطر کلاسش میرن بوش ترکیه میگیرن نصف قیمت المانیش

اگه ب بوش ترکه ال جی شرف داره

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
2738
قیمت ترکش ۴و نیمه المانی و اصلش گرونتره اصلا بوش برنده المانیه ولی جدیدا ترکیه هم مونتاژ میکنه

آره از کجا میشه تشخیص داد

میخواستم غصه بخورم مو توش بود دیگه نخوردم مو تو غصه هاتون😊

من هفت ساله ظرفشویی بوش دارم ولی شش ساله اول باهاش مشکل دارم ولی با رعایت چند نکته الان خیلی ازش راضیم یک اینکه برای من سه طبقس یعنی طبقه اول قاشق میزارن که خیلی بده یعنی کثیفی قاشقا به لیوانا میچسبید ولیوانا همیشه کثیف بود دوم اینکه باید همه بشقابات با دستمال یا اب اشغالاشو تمیز کنی بعد داخل ماشین بزاری وگرنه اشغال جمع میشه هر چند خیلی کم ولب عملکرد دستگاه میاد پایین سوم اینکه باید از مواد شوینده و قرص اصل استفاده کنی

2706