2733
2734
عنوان

مامانای عزیز یه سوال

| مشاهده متن کامل بحث + 160 بازدید | 27 پست
گفت برو انتی بیوتیک و چرخ خوش کن استفاده کن تا 40روز که پریودی هیچ کاری نمیشه کرد

استارتر جان دکترت رو میخوای عوض کن بالاخره همیشه خونریزی هست موقع بخیه چه حرفیه نکنه دیر بشه 

خواهش میکنم مواظب خودت باش 

من واسه زردی پسرم دو شب بیمارستان بودم یادمه که داغون شدم بس که مینشستم حال سزارینی ها خیلی بهتر از طبیعی ها بود 

ایشالا زودتر مرخص میشه نی نی به خودت برسی یکم استراحت کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
استارتر جان دکترت رو میخوای عوض کن بالاخره همیشه خونریزی هست موقع بخیه چه حرفیه نکنه دیر بشه  ...

فردا میرم پیش دکتر خودم متخصص زنان و زایمان و فکر میکنم جراحی زیبایی ام انجام میده چون نبود رفتم پیش این دکتر

آره بخدا سزارین خیلی خوبه مثل یه یه خانوم یک ماه استراحت میکنی بعد بلند میشی ولی طبیعی بخیش فوق العاده سخته 

فکرشو بکن تو این وضعیت تو بیمارستان با خودم سشوار میبرم دستشویی و 10دقیقه طول می کشه تا بیام بیرون حالا باز بجای خوب شدن همش باز شد

فردا میرم پیش دکتر خودم متخصص زنان و زایمان و فکر میکنم جراحی زیبایی ام انجام میده چون نبود رفتم پیش ...

خدا کمکت کنه گلم 

ایشالا بسلامتی خودت و بچت میرین خونه 

چقدر هم بیمارستان دلگیره 😢😢😢

خدا کمکت کنه گلم  ایشالا بسلامتی خودت و بچت میرین خونه  چقدر هم بیمارستان دلگیره 😢😢😢

آره بخدا روحیم رو باختم 

فقط دنبال بهونم که گریه کنم ولی بعدش بچمو بغل میکنم و حالم بهتر میشه

2738
فکر میکنم 8تا

خدایاااا،اولا که بهت تبریک میگم تولد نی نی رو

آخه گل من مگه سزارین میشدی چن تا بخیه میخوردی؟:

خدا لعنت کنه هرکسی رو که این زایمان طبیعی رو اجباری کرد

اخه خدایا چقدر دخالت تو امور مردم؟؟؟یعنی واسه طرز زاییدنم اجبار،،،،

زایمان یه مسئله ی شخصیه،چرا مردمو اذیت میکنین،گولشون میزنین اخه

خدا بهت صبر بده خواهر

توروخدا به فکر خودت باش،عفونت میکنیا

زردی بچه رو بیخیال،بچه ی منم زردشد،همه میشن

خودتو بچسب،بچه  به امید خدامرخص شه مادرمیخوادا

فردا میرم پیش دکتر خودم متخصص زنان و زایمان و فکر میکنم جراحی زیبایی ام انجام میده چون نبود رفتم پیش ...

یه ماه استراحت  کجا بوداخه گلم،من خودم بعده سزارینم بعده یه هفته کلی شادوشنگول بودم

دوروز بعدش راه میوفتی

این حرفای خاله زنکیشونو ول کن،واسه اینکه مجبورکنن طبیعی بزایی،میان کلی از سزارین بد میگن

خدایااا ،،هیچی ،،خوبه که خدا می بینه لااقل

مراقب خودت باش

اصن حالم بد شد،،خدا پشت وپناهت

آره بخدا روحیم رو باختم  فقط دنبال بهونم که گریه کنم ولی بعدش بچمو بغل میکنم و حالم بهتر میشه

برو تو روی اون که زایمانت کرد وبخیت زد بمون بگو این چه وضعشه،،ابروشونو ببر،بزار بفهمن وقتی هنوز چیزی از زایمان طبیعی نمیدونن،بخیه زدنشون این مدلییه،لااقل باجون مردم بازی نکنن،خداییش ادم خودش خودشو سزارین کنه،زایمان طبیعی نکنه اونم تو ایران،،والله

جون مردم براشون ارزش نداره که،الان اگه خواهر خودش بودم اینو میگفت،برو تا چهل روزه دیگه؟؟؟

خداییش این پست رو می زارم که شاید یه پرستاری ،یه مامایی گذرش این ورا خورد ج بده

خداییش ،اگه آبجی خودت،دختر خودت هم این وضعیت داشت میگفتی بره تا چهل روزه دیگه؟؟

یعنی اون کج ومعوج جوش بخوره بچه به دست پاشه بره عمل زیبایی کنه،

گفتن سزارین واسه مادر هزینه داره،بچه زردمیشه

خب این بنده خدا که خرجش دوتا شد،بچشم که زردی کرد

کاش یکم خودمون رو جای دیگران میزاشتیم

کاش خدارو ناظر اعمالمان میدیدیم

کاش یکم خدارو دوست داشتیم،فقط یکم،،