2737
2734
عنوان

شوهرم خیلی ازم دور شده

| مشاهده متن کامل بحث + 2665 بازدید | 44 پست

قرمز

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌
تو بهش نزدیک شو بوه ها رو یه شب بذار خونه مامان یا مادرشوهرت باهاش حرف بزن  نذار پیش بره

بچه هامو هیچ کس قبول نمیکنه.بس که غرغرو و نچسبن😣

نبسته ام به کس دل;نبسته کس به من دل; چو تخته پاره بر موج رها رها رها من🌊🌊🌊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نزار براش عادت بشه

خودت بقلش کن

یا خودتو براش لوس کن

بگو دیگه دوووسم نداااری و 

باردار نیستم تیکر لاغریمه😄تاریخ و وزن شروع رژیم:97/7/15.....103.5😭😭تاریخ و وزن هدف تا عید:83,5😥😥.وزن هدف نهایی:70😎😎من میدونم که ایندفعه دیگه میتونمممممم🙌وزن من97/10/2.....96😓

تو بهش نزديك شو

كم كم درست ميشه

اصلا هم به روت نيار

چون مطمعن لاش اون از روي قصد و غرض باهات سرد نيست

فقط به قول خودت صبح زود ميره سر مار و بچه ها خستتون ميكنن

بچه هات چند سالشونه؟

دنيا دو روزه   
2728

شوهر منم وقتی خسته س فقط شبخیر میگه و در جا خوابش میبره

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌

برعکس من ا نقدر در طول روز خسته میشم که حال چسبیدن به شوهرمو ندارم االان جدیدا تازه درست شدم و میبینم چقدر بهش ظلم کردم چقدر بد رفتاری کروم ناخو استه .... شمام باهاش صحبت کن شاید متوجه نیس اگه بدونه ناراحتی حتما خودشو اصلاح میکنه

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]

باز تو بچه داری.من بچه ندارم و شوهرم اینجوری شده. خیلی عاشقشم. دلم خیلی گرفته. دلم میخواد گریه کنم

صبح میشه این شب. باز میشه این در... گاهی اوقات اتفاقی تو زندگیت میوفته که زندگیت رو دو قسمت میکنه. قبل اون اتفاق،بعد اون اتفاق . خدایا تنها امیدمی
2738
بچه هامو هیچ کس قبول نمیکنه.بس که غرغرو و نچسبن😣

نیازی هم نیست بزاری اونجا شما مادرشی

بعد باید با وجود بچه ها بتونی رابطه اتو حفظ کنی با شوهرت

خدایا دستتو بزار رو قلبم و آرومم کن بهترین آرمش ها خدااا

دیر وقت یعنی چه ساعتی میخوابید؟ یعنی اون طفلی هم با وجود اینکه صبح میره سرکار بیدار می مونه تا بچه ها بخوابن؟ خب عزیزم خسته میشه!!! شوهر من ده دیرتر نمیخوابه خودم سرگرم بچه میشم . گاهی ام میرم وقتی خوابه بغلش میکنم اونم یه چند دقیقه ای بیدار میشه بغلم میکنه 😜

باز تو بچه داری.من بچه ندارم و شوهرم اینجوری شده. خیلی عاشقشم. دلم خیلی گرفته. دلم میخواد گریه کنم

آآآآه منم همینطور 😔😔😔

نبسته ام به کس دل;نبسته کس به من دل; چو تخته پاره بر موج رها رها رها من🌊🌊🌊
سه ساله و یک ساله

بچه هاي منم الان دو سال و چهار سالن

شوهرم يه ساعته خوابيده

ما هنوز بيداريم

چون بچه هات كوچيكن طبيعيه

هر چي بزرگتر بشن شما هم بيشتر برا هم وقت پيدا ميكنين

دنيا دو روزه   

عزیزم اگه ازاول اینجوری نبوده و یه مدتیه تغییر کرده پیگیر  باش یا تو کارش خوشحال نیس یا شاید کمبود ویتامین یا اهن داره چون کمبود ویتامین خیلی رو خلق و خوی افراد تاثیر گذاره

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]
سه ساله و یک ساله

واسشون کارتون بزار یا وسیله بازی بهشون بده سرگرم بشن شب زودتر بخوابونشون خودت یه تغییر توی ظاهرت بده قبل اینکه شوهرت بیاد خودش متوجه میشه لوس کن خودتو براش یکم بشین کنارش و باهاش حرف بزن سعی کن بهش نزدیک بشی 

کسی که به پشتکار خود اعتماد دارد ارزشی برای شانس قائل نیست☝✋
2706