2737
2734
عنوان

شوهرم خیلی ازم دور شده

| مشاهده متن کامل بحث + 2666 بازدید | 44 پست
دیر وقت یعنی چه ساعتی میخوابید؟ یعنی اون طفلی هم با وجود اینکه صبح میره سرکار بیدار می مونه تا بچه ه ...

معمولا شوهرم ۱۱\۵میخوابه.بچه هام خیلی دیر حدودا یک یا یک و نیم

نبسته ام به کس دل;نبسته کس به من دل; چو تخته پاره بر موج رها رها رها من🌊🌊🌊

براش جذابیت جنسی اینجاد کنید ..دامن کوتاه ..تاپ یقه باز ..عشوه و ناز..عطر ..نذارید پشتشو کنه بخابه.کلید قلب مرد از دکتر حبشی رو دان کنید گوش بدید خیلی خوبه حرفاش 

عاقااا صلوات میفرستیدبرای سالم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش زندگی بخاطر بچه ها سرد نشه چرا فقط ما هستیم ک با اومدن بچه چشم رو گذشته خوبمون رو زندگی حتی رو خودمون میبندیم کاش بتونیم چند نفری از زندگی لذت ببریم کاش هیچکس ترس اینو نداشته باشه ک اگه بچه بیاره توجه همسرش بهش کم میشه همه چی با وجود بچه خیلییی بهتر و قشنگ تر شه

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
2731
واسشون کارتون بزار یا وسیله بازی بهشون بده سرگرم بشن شب زودتر بخوابونشون خودت یه تغییر توی ظاهرت بده ...

همین لوس کردن اصلا نمی‌دونم چیه.خیلی احساس خشک بودن میکنم

بچه هایه تاپیک میزنم باعنوان دلبری برایه شوهربیاین روشاتونوبگین بقیم استفاده کنن من یکی دلبری یوخته

منم خیلی یوخته

2740

نزار بچه هات ظهرا رو بخوابن به شدت خسته اشون کن و عادت بده ساعت ۹ بخوابن . هر طور شده یه مدت پافشاری کن تا یاد بگیرن . بعدش برای خودتون برنامه ریزی کن لباسای شیک بپوش ارایش کن عطر بزن 

تو به تحریک فلک فتنه دوران منی . من به تصدیق نظر محو تماشای توام
عزیزم اگه ازاول اینجوری نبوده و یه مدتیه تغییر کرده پیگیر  باش یا تو کارش خوشحال نیس یا شاید کم ...

نمیدونم، خیلی محبت میکنم بهش . هواشو دارم. اما چه فایده ، دورتر و دورتر میشه ازم

صبح میشه این شب. باز میشه این در... گاهی اوقات اتفاقی تو زندگیت میوفته که زندگیت رو دو قسمت میکنه. قبل اون اتفاق،بعد اون اتفاق . خدایا تنها امیدمی
همین لوس کردن اصلا نمی‌دونم چیه.خیلی احساس خشک بودن میکنم

لباس باز بپوش سعی کن نزدیکش بشی ببشخید اینو میگم ولی تنهایی که بچه ها نیستن حرفای س ک س ی بزن بهش تحریکش کن برو ببوسش بگو دلم برات تنگ شده از اینکارا بکنی خودش میاد سمتت عزیزم

کسی که به پشتکار خود اعتماد دارد ارزشی برای شانس قائل نیست☝✋

خب باهاش حرف بزن عزیزم . اون سرکاره خسته است از یطرف میگی دیر میخوابید و یه طرف بچه ها . اول ببین اون چی میگه و بعد سعی کن خواب بچه هات و درست کنی مثلا نزار بچه ها ظهرا زیاد بخوابن یا تا شب بخوابن . که شب زود خوابشون ببره و تو یکم بیشتر پیش شوهرت باشی 

شايدبخاطرخستگيه اين بي توجهي

ولي شماميتوني باهاش حرف بزني وازش علتش روبپرسي اگه گفت نه يااينجوري نيست هم بهش بگوولي باقبل زمين تاآسمون فرق کردي

مردابعضي مواقع اينجوري ميشن کلاموجودات فرازميني هستند

گل دخملم،عشقم👯1396/8/2بدنیااومده تیکرتولدشه 😘😍