2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا جنسی. ولی چند درصد از مردها خیانت میکنن؟ 

الان چه ربطی داره چند درصد خیانت می کنن..

روحیات زن و مرد باهم متفاوته ولی قطعا کسی که برای نیاز جنسی خیانت می کنه از کسی که برای نیاز روحی خیانت می کنه پست تره ..

غیر از اینه!?

2731
احتمالا جنسی. ولی چند درصد از مردها خیانت میکنن؟ 

به نام خدا ۹۸ درصدشون  از نظر من خیانتم نکنن دوس دارن خیانت کنن از نگاههای بدشون به همه زنا معلومه انگار به همه نظر دارن انگار پا بدی بدشون نمیاد 

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))
2738

من با زنم صحبت میکنم ببینم علت اینکارش چیه بوده 

و کجا کم گذاشتم که اینکار رو کرده 

شما مادران میتوانید جنایتکار باشید،اگر همسر درستی انتخاب نکنید و بعد با نداشتن آمادگی و ندانستن روش تربیت درست کودک ،بصورت غیر عمدی شخصیت و هویت کودکتان رو نابود کنید و تا آخر عمر اثرات بد تربیتتان روی فرزندتان باقی بماند و او هم بقیه رو تحت تاثیر رفتار بدش قرار بدهد و در سطح وسیع و جامعه ،جمع این کودکان باعث جامعه ی ناسالم میشوند که روی همگان تاثیر می‌گذارند.مادر بودن فقط غذا دادن و لباس عوض کردن نیست .مهمترین و باارزشترین کار دنیا ،در دست مادران است یعنی ساختن انسانی جدید . لطفا شما زنان روش بروز شده و علمی تربیت و پرورش و روانشناسی کودکان را یاد بگیرید سپس بچه دار شوید.** اینجا **و ** اینجا ** کلیک کنید.
2706