2733
2734
عنوان

بانوان با کمالات.یه لحظه،همفکری

281 بازدید | 30 پست

موضوع بهم بدین،که بشه بهش با زبان طنز پرداخت و درباره ش نوشت

خیلیم متشکر

یه نیم گاهی به روزگار این ملت کنی کلی سوژه گیرت میاد

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
یه نیم گاهی به روزگار این ملت کنی کلی سوژه گیرت میاد

آخه اونا حس طنز بهم نمیده😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنر طنز اینه که بتونی باهاش به مسائل روز انتقاد کنی.  ولی مرز طنز با لودگی باید خیلی حواست بهش باشه. 

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
2731
آخه اونا حس طنز بهم نمیده😔

راجب مادر شوهر بنویس خب😁😁

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
2738

یه ذره استند اپ کمدی گوش کن، کمکت میکنه.  

موضوعی که بهش میپردازی باید واقعا خودت بهش ایمان داشته باشی 

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
یه ذره استند اپ کمدی گوش کن، کمکت میکنه.   موضوعی که بهش میپردازی باید واقعا خودت بهش ایمان ...

یه سری چیزایی‌نوشتم قبلا،تو امضامم هست،البته مبتدیانه س

فضای خاله زنکی اینروزای سایت میتونه موضوع خوبی باشه جای کارم زیاد داره

نه‌چندوقته کم میام،زیادم به فضای سایت وارد نیستم

خوبی تو

2706