2733
2739
عنوان

یه اتفاق خیلی خیلی جالب و عشقولانه

| مشاهده متن کامل بحث + 1913 بازدید | 145 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آقا عروس لو رفت 😆😛 

نمیگم که بمونید تو خماریش 😂

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2731
😁😁منم تو اسنپم موهامم عروسكي شونه كردم

نه این خانمه خیلی مشتی هست. خط سیبیل هم داره حتی. ولی بامزس

توجه: فرزند ایران پسره. نگی نگفتم!                      زن  زندگیـست ومـرد،  امنیت..و چه خوب می شود وقتی مـردی تمام مردانگیش را خـرج امنیتِ زندگیـش کندو چه زیبـا می شود وقتی زنی تمام زندگیش را خرج غرورِ امنیتش کند ...
نه , بیخشید یه نفر.میخواستیم استخدام کردیم😂 فقط نمیدونم چطو راضیش کنم بیاد سر کار. فعلا 50 درصدش حل ...

وا اون که میگی نیست خب من و جاش استخدام کن😐

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2740

😂😂😂 يا شماً يا اون خانومه يكيتون دارين اشتباه ميزنين 😎😎😎 شايدم هر دوتون، فقط موندم اين خانومه چقدر نيني سايت براش مهم بودًه كه توي سفر اشنا شدين اعلام كرده عضو اين سايته 😂😂😂😂

نه این خانمه خیلی مشتی هست. خط سیبیل هم داره حتی. ولی بامزس

کلا سلیقت تو حلقم😐

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2706