2733
2734
عنوان

یه اتفاق خیلی خیلی جالب و عشقولانه

1913 بازدید | 145 پست

من خیلی خیلی اتفاقی با یه خانم عضو نی نی سایت آشنا شدم که راننده اسنپ هستن ایشون. خیلی دختر فعال و پرتلاشیه و خیاط خیلی ماهری هم هستن درضمن شیرینی هایی میپزه بیا و ببین. توی یه سفر درون شهری با ایشون آشنا شدم و از صحبت با ایشون خیلی لذت بردم و ازشون خوشم اومد. الانم فقط و فقط بخاطر ایشونه که اینجام یعنی عضو نی نی سایتم. تنها کسی که دیدم به مرغ سوخاری میگه پیش غذا و بعدش وعده اصلی سفارش میده. یه پیتزا با آب میوه. خلاصه خیلی بانمکه و عین عسل شیرینه و من بهش حسابی علاقه مند شدم. کارش خیلی سخته مثلا امروز یه مسافر از تهران برده بود قزوین. خیلی دل و جرات داره. دوس دارم بهش کمک کنم راحت تر زندگی کنه. بخاطر همین میخوام بهش پیشنهاد بدم بیاد شرکت ما کار کنه. من سمتی دارم که میتونم کمکش کنم که بیاد سر کار. میترسم قبول نکنه. اخه میگفت عشق رانندگیه قبلا انگار خطی تجریش نازی آباد بوده 😅. درضمن گفت من خیلی شکست عشقی خوردم. تقریبا روزی یکبار . میترسم بهش بگم دوسش دارم میترسم با قفل فرمون سرم بشکنه😭 چیکار کنم بنظرتون؟؟ مچکرم

توجه: فرزند ایران پسره. نگی نگفتم!                      زن  زندگیـست ومـرد،  امنیت..و چه خوب می شود وقتی مـردی تمام مردانگیش را خـرج امنیتِ زندگیـش کندو چه زیبـا می شود وقتی زنی تمام زندگیش را خرج غرورِ امنیتش کند ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مردی یازن؟

مرد

توجه: فرزند ایران پسره. نگی نگفتم!                      زن  زندگیـست ومـرد،  امنیت..و چه خوب می شود وقتی مـردی تمام مردانگیش را خـرج امنیتِ زندگیـش کندو چه زیبـا می شود وقتی زنی تمام زندگیش را خرج غرورِ امنیتش کند ...
2738

چاق نیست اینقدر میخوره

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
2706