2737
2734
عنوان

کسی هست شوهرش با خانوادش رفت و آمد نکنه؟ عکس العمل شما چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 49 پست
نه اصلا بخوادم بیاد من نمیذارم دعوای بدی داشتیم خیلی به مامان و بابام بی احترامی کرد بمیره هم نمیذار ...

اها... بین شوهر منو خانوادم دعوایی نشد فقط این نیومدنش یه جور بی احترامیه

البته منم نمیرم خونشون همیشه میگه بریم ولی نمیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2 ساله با خانوادم قطع رابطه ست و این خیلی اذیتم میکنه ولی من هرموقع شده رفتم خونه مادرش اول بخاطر اینکه دوست ندارم تنها بره اونجا دوم اینکه یاد بگیره و اونم بیاد ولی یاد نگرفت متاسفانه.. 😐

کلا خیلی بابت این قضیه ناراحتم

با توهین و تشر و توسری کی گفته که مردی؟!!! 
عزیزم من الان چندماهه خونه ی خانواده ی شوهرم نرفتم ولی شوهرم میره کم وبیش همیشه اون میره خونه خانواد ...

ما... من میرم خونه خانوادم ولی اون نه اینجا میاد نه اونجا

البته خونه مادرش میره ولی خیلی کم

منکه میرم خونه مادرم اونم با دوستاش وقت میگذرونه اون تایم رو

2731
2 ساله با خانوادم قطع رابطه ست و این خیلی اذیتم میکنه ولی من هرموقع شده رفتم خونه مادرش اول بخاطر ای ...

خوب پس چرا میری

منم چند باری رفتم تااون یاد بگیره دیدم روشش همونه 

منم دیگه نمیرم

اها... بین شوهر منو خانوادم دعوایی نشد فقط این نیومدنش یه جور بی احترامیه البته منم نمیرم خونشون هم ...

چه دعوا داشتید چه نداشتید نرو احترام باید دو طرفه باشه قرار بذار باهاش بگو یه جمعه بریم خونه ی مامان من یه جمعه خونه ی مامان تو جمعه ی سوم هم پیش هم باشیم وقتمون رو باهم بگذرونیم 

😏😏
2738
گفتم وقتی دیدم نمیاد کلا بیخیال شدم و کاری به کارش ندارم

زیادم گیر نده بهش زوری که نمیشه کسی رو جایی برد اون خونه ی مامان خودشم نمیره حالا انتظار داری با شما بیاد یه کم تنهایی بری عادت میکنی مشکل ما اینجاست عادت کردیم به شوهرامون به نظرم اگه شوهرت تو جمع خانوادگیت نباشه تازه راحتری 

😏😏
زیادم گیر نده بهش زوری که نمیشه کسی رو جایی برد اون خونه ی مامان خودشم نمیره حالا انتظار داری با شما ...

وقتی تو جمعی که همه با شوهراشونن برام سخت میشه و خیلی پیش میاد که نرم

البته شوهرم کاری نداره برم یا نرم

اتفاقا تشویقم میکنه برو چون میبینه تنهام

2706