2737
2734
عنوان

کسی هست شوهرش با خانوادش رفت و آمد نکنه؟ عکس العمل شما چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 49 پست

وااا مگه میشه من یه مدت واسه یه مشکل ک پیش اومده بود یه ناراحتی پیش اومد ولی همچین شوهرمو پختم ک انقدر طرف خانواده من میره مال خودش ن😃البته خدارو شکر با خانواده همسر اصلا مشکلیم ندارم سعی میکنم بهشون زود ب زودم سر بزنم ولی خوب خونه بابا یه چیز دیگس

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب منم نمیرم و قطع رابطه میکنم تاچشش دراد

کردم چشمش هم کم و بیش در اومد ولی مثل اینکه عادی شده نرفتن جفتمون

البته من به تنهایی هروقت دلم بخواد میرم خونه مامانم اینا و اصلا مخالفت نمیکنه

2728
چند وقته؟ احساس تنهایی نمیکنین

من خونه ی بابام میرم اونم خونه ی مامانش میره ولی تنهایی میریم اون که همش سر کاره منم کل روز مشغلوم به خونه داری و بچه داری از مهمون هم راحت شدم به همین راحتی 

😏😏
من خونه ی بابام میرم اونم خونه ی مامانش میره ولی تنهایی میریم اون که همش سر کاره منم کل روز مشغلوم ب ...

اونوقت ازینکه تو جمع خانوادگیت و فامیلت همه با شوهدشونن و تو تنهایی ناراحت نمیشی؟

2738
اونوقت ازینکه تو جمع خانوادگیت و فامیلت همه با شوهدشونن و تو تنهایی ناراحت نمیشی؟

نه اصلا بخوادم بیاد من نمیذارم دعوای بدی داشتیم خیلی به مامان و بابام بی احترامی کرد بمیره هم نمیذارم پا تو خونه ی بابام بذاره ولی اون ناراحت میشه تنهایی میره خونه ی مامانش بعضی وقتا هم میگه بیا بریم کدورت رو بذار کنار من همچین نگاش میکنم که دیگه جرات نمیکنه ادامه بده 

😏😏
چه جوری پختیش؟

مردا موقع خواب تسلیمن شما بگو جون فراهم میکنن من همیشه بخوام با شوهرم حرف بزنم واسه یه چیزی راضیش کنم میزارم شب ک شد خودمو براش لوس میکنم یکمم ناز چاشنیش میکنم بعد میگم بیا حرف بزنیم بعدش با کلی زبون ریزی میرم سر اصل مطلب حله دیگه😄😍

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
کردم چشمش هم کم و بیش در اومد ولی مثل اینکه عادی شده نرفتن جفتمون البته من به تنهایی هروقت دلم بخوا ...

عزیزم من الان چندماهه خونه ی خانواده ی شوهرم نرفتم ولی شوهرم میره کم وبیش همیشه اون میره خونه خانواده ی خودش منم میرم خونه خانواده ی خودمون خخخخخ 

با اب حتما پختش دیگه 😆😆😆😆

😂😂😂انداختم تو زودپز

با نمک و ادویه 😆😆😆

مواددد لازم اشپز باشی😂😂😂😂😂

2706